Eerste elftal
Alarmfase 1: “Het was ontluisterend, speeltuinwerk”

De spelers van FC Twente zullen de wedstrijd van zondag naar alle waarschijnlijkheid snel willen vergeten. De ploeg werd met 5-0 terug naar Enschede gestuurd en mocht de spelers van Feyenoord uiteindelijk nog dankbaar zijn dat het hierbij bleef. Toch zal de ploeg deze week er niet aan ontkomen de wedstrijd eens goed door te nemen en te bespreken waar het allemaal mis ging. Een bespreking die wel eens heel lang kan gaan duren.
Leon ten Voorde van de Tubantia neemt vandaag dan ook geen blad voor zijn mond bij zijn nabeschouwing. “Het was gelaten, inspiratieloos, moedeloos. Het was alsof het leven nu al uit de ploeg is gezogen. Twente liet het allemaal maar gebeuren en solliciteerde naar een historische nederlaag.”
Deze historisch nederlaag kwam er niet, maar dat het alarmfase 1 is mag nu wel worden uitgesproken. “De val van de Enschedeërs is zo diep dat het bijna meelijwekkend begint te worden. Niemand neemt het Twente in deze fase kwalijk dat het verliest bij Feyenoord, maar dit was ontluisterend. Speeltuinwerk.”
De ploeg van Hake schreeuwt om ervaren speler, en wellicht zelfs spelers die vaker met het bijltje hebben gehakt. De naam van een Demy de Zeeuw, nog uitgelachen toen hij vorig jaar een open sollicitatie deed bij FC Twente, is een veel genoemde naam onder de supporters. Het is eigenlijk alles zeggend.
Er is dus werk aan de winkel voor Ted van Leeuwen, de technisch directeur die momenteel niet te benijden is.
Opinie: Is Demy de Zeeuw een versterking voor het huidige FC Twente?

Jeanette Heck-Arendsen
Zeg ik al vanaf wedstrijd 3. De Zeeuw kun je zo ophalen.
En denk ook eens aan Ron Vlaar voor de rest van het seizoen. Deze speler wil alleen maar spelritme op doen, maar heeft ontzettend veel ervaring. Om het geld is het Vlaar dit seizoen niet te doen.
FC Tim
De Zeeuw is voor dit elftal ABSOLUUT een versterking.
Kan gewoon goed voetballen ,heeft het gif dat we nu missen en is een absolute winnaar.
Enige nadeel is dat hij een half jaar niet gespeeld heeft.
Maar buiten De zeeuw, moeten er een paar volwassen verdedigers komen. Onze jonge talenten kunnen dan in hun schaduw rijpen en van hen leren.