Beroepschrift wordt vandaag ingediend door FC Twente
FC Twente is nog altijd in afwachting op de uitkomst van het kort geding van een week geleden. Op 10 juni wordt de uitspraak verwacht en de spanning in Enschede zal tot die tijd onverminderd hoog zijn. Intussen zal de club vandaag haar beroepschrift indienen. De KNVB liet tijdens de zitting van vorige week al weten dat zij de voorkeur geven aan de weg via de beroepscommissie.
[google] De KNVB is namelijk van mening dat deze weg sneller is dan welk alternatief dan ook. Verslaggever Erik van Haren van de Telegraaf meldt dat de Tukkers vanochtend het beroepschrift hebben ingediend. De zitting zal echter naar alle waarschijnlijkheid achter gesloten deuren gaan plaatsvinden, supporters zullen daarom niet zoals vorige week de zitting kunnen bijwonen. De zitting vindt hoogst waarschijnlijk plaats op maandag 6 juni.
FC Twente dient vandaag beroepschrift in. Zitting beroepscommissie wss maandag, achter gesloten deuren. Is in de regel zo, aldus KNVB.
— Erik van Haren (@ErikvHaren) 1 juni 2016
[ligatus]
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties