Eerste elftal
BREAKING: Pure Energie blijft aan als hoofdsponsor van FC Twente

Een half uur later dan gepland begon in de Grolsch Veste de extra ingelaste persconferentie. Hier liet algemeen directeur Erik Velderman weten dat het vanmorgen een gesprek heeft gehad Alfons Wispels, directeur van hoofdsponsor Pure Energie. Beide zijn tot een akkoord gekomen waardoor Pure Energie ook komend seizoen hoofdsponsor zal zijn van FC Twente.
"Ik heb een buitengewoon slechte nacht gehad", zo laat Velderman weten aan de toegestroomde pers. "We hebben een sessie gehad vanmorgen met het personeel. Er heerst verslagenheid. De nacht was dermate kort, dat ik vanochtend al met Alfons Wispels heb gesproken. Dit brengt het heugelijke nieuws dat Pure Energie achter ons staat en doorgaat met ons."
Er ontstond gisterenavond veel commotie toen bekend werd dat Pure Energie een degradatieclausule in het contract had staan. Wispels gaf aan niet blij te zijn met de degradatie en liet weten dat als Pure Energie hoofdsponsor zou blijven, het bedrijf minder wil betalen. Vanmorgen zijn beide partijen direct om tafel gegaan en hebben een akkoord bereikt. Hoe deze eruit ziet is nog niet bekend, maar Velderman noemt het aanbod van Wispels genereus.

Andreas
30 april 2018 at 13:43
Mooi!
Dick
30 april 2018 at 12:53
Goed om te horen. Er zullen , volgens de geruchten, nog meer investeerders volgen uit de regio waaronder de firma Reggeborgh(Fm. Wessels). Laten we het hopen. Als dat gebeurt zo snel mogelijk een technische staf (Rutten) aanstellen. Erik Velderman laten zitten, doet het als financiële man prima. Jan van Halst heeft zń best gedaan maar men had hem nooit op de technische stoel moeten laten zitten. Jan moet vertrekken. Een nieuwe commerciële man.Misschien Sander Boschker. Samen met Rutten als technische man zullen zij , verwacht ik, een vergrote aanzuigingskracht hebben op sponsoren. Echte Twentemannen.
En last but not least zorgen voor een goede selectie die de mogelijkheden heeft om kampioen te worden.
Trouwens ook chapeau voor Grolsch die , gezien de uitspraken van Velderman, de club met een forse financiële injektie ondersteunt.
Hierbij zou ik nog wel even willen mededelen dat ik meeleef met de mensen bij de club die hun baan dreigen te verliezen. Sterkte
Johan
30 april 2018 at 12:32
Fijn! Nu de rest nog snel, contracten ontbinden en verder