BREAKING

"Chaos compleet. Benieuwd of er morgen nog een kort geding is"

"Chaos compleet. Benieuwd of er morgen nog een kort geding is"

Zojuist werd door VI journalist Tom Knipping bekend gemaakt dat de centrale spelersraad negatief heeft gestemd over de voorgenomen straf van de KNVB om FC Twente haar licentie af te nemen en een nieuwe te verstrekken om hiermee in te stromen in de Jupiler League. Ondanks dat dit in het voordeel is van FC Twente, levert het wel opnieuw problemen op.

De Licentiecommissie moet het besluit van de CSR namelijk twee weken in acht nemen. Hierdoor zal de definitieve beslissing voorlopig uitblijven. Indien de uitspraak positief was geweest, had de Licentiecommissie per direct de definitieve uitspraak kunnen doen.

[google]"Door het advies van de CSR loopt een definitief besluit alleen maar verdere vertraging op. Volgens de KNVB-reglementen is de licentiecommissie nu verplicht om het negatieve advies twee weken in beraad te nemen. Pas daarna kan de uitspraak definitief worden gemaakt. Niet voordat de straf formeel is uitgesproken, kan FC Twente in beroep gaan. Dat zou dus op zijn vroegst in de tweede week van juni kunnen", zo laat Tom Knipping weten op de site van Voetbal International.

"Chaos is compleet", zo laat Leon ten Voorde zojuist weten op Twitter. "Licentiecommissie mag het advies naast zich neerleggen. Maar dan... Benieuwd of er morgen nog een kort geding is."

Later meer....

[ligatus]

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties