Eerste elftal
Brein achter Football Leaks ontmaskerd!

De Spaanse krant Marca denkt het brein achter de klokkenluiderssite te hebben ontmaskert. Het zou gaan om de 27-jarige Portugees Rui Pinto. Hij zou opereren vanuit de Hongaarse hoofdstad Budapest. Football Leaks is de partij die de voetbalwereld momenteel in z’n greep houdt door contracten en geheime documenten te lekken via hun website.
Pinto is geen onbekende van de politie. Hij is volgens Marca een hacker met een crimineel verleden. Hij zou worden bijgestaan door advocaat en landgenoot Anibal Pinto. Ze zouden onder meer Doyen hebben gechanteerd door een geldsom te vragen in ruil voor het niet publiceren van de illegaal verkregen documenten.
Rui Pinto zou in het verleden 300.000 hebben gestolen van twee banken door middel van het hacken van systemen. Zijn advocaat wist hem uit de cel te houden en Rui Pinto kreeg enkel een boete.
Football Leaks zelf reageert laconiek op het nieuws. “Sommige mensen proberen wanhopig om Football Leaks in diskrediet te brengen. Daarvoor gebruiken ze de smerigste methodes. Dit is een goed signaal dat wij voor een enorme impact zorgen. Wij zullen blijven vechten tegen deze maffia”, aldus de woordvoerder van Football Leaks.

KOOG
En Sjarapova (Tennisspeelster) heeft een 1 mans bedrijf van 30 miljoen opgebouwd met Doping in de Tennis. Klapt nu zelf uit de School. Wat krijgt ze een schorsing, Maar ze stopt zowiezo, en mogelijk verzachtende omstandigheden omdat ze er zelf mee komt.
Als je de belastingdienst oplicht, wordt je helemaal kaal geplukt.
In wat voor een wereld leven wij tegenwoordig?
Prima dat wicky (Football) leaks er zijn. Want er zijn bolwerken die al jaren op deze aardbodem rond struinen, graaien, die moeten gaan vallen. Als het Volk zich roert Staat er nog wat moois te gebeuren.
Jammer dat veel van Footbal leaks in de doofpot komt.
Want over Real Madrid en Garrath Bale Transfer van Tottenham hoor je niets Meer.
Daan
Wicky is van de pakjes drinken
robbert
Het is misschien niet voor iedereenleuk, dat van alles wordt gepubliceerd, maar met openheid en eerlijkheid (de juiste informatie) is de sport alleen maar gebaat. Het is toch prima, dat allerlei duistere zaakjes in de openbaarheid komen. OK, nu even niet zo leuk voor FCT (en voor Ajax), maar wel goed voor de sport.
Geert
Nouja, als ze zelf eerst proberen er mensen mee te chanteren.. Tsjah.
leo k
Deze homo heeft ook Joop en Saldo ontmaskerd !
Geert
Ik vind dat footballeaks ook maar vermoeiend. Ze vinden zichzelf echt heel wat.