Eerste elftal
Broodje Twenteham op één na lekkerste broodje eredivisie

Volgens het Instagram-account ‘eredivisiebroodje’ verkoopt FC Twente het op één na lekkerste broodje van de Eredivisie. Het welbekende broodje Twenteham eindigde met een score van 8,1 net achter aartsrivaal Heracles: het broodje Balmelo scoorde met een 8,2 iets beter dan het broodje van FC Twente.
Over het broodje Twenteham was één van de beheerders van het account van tevoren al te spreken: “Zaterdag 2 april was het dan eindelijk zover! De dag waar elke stadionbroodjes liefhebber een heel jaar naar uitkijkt. De champions league finale onder de belegde tarwe bollen! De dag…van FC Twente uit! Want hier is de gouden bal van de Nederlandse stadion cateringen te krijgen, namelijk het broodje Twenteham!”
Het broodje Balmelo van Heracles scoorde echter net wat beter. Hiermee wint Heracles ‘Het Gouden Broodje’. De vriendelijke service van de Heraclieden gaf uiteindelijk de doorslag voor de overwinning.

Tukkerpower
Broodje Balmelo, hoe verzin je het. Zou je er ook een biertje bij krijgen of alleen een kopstoot van een fijne supporter van dit pauperclubje?