Derksen haalt wederom keihard uit naar Van Oostveen
Het idee dat een groep mensen aan het onderzoeken is of FC Twente in aanmerking zou kunnen komen voor een Duitse proflicentie werd gisteren ook even besproken tijdens de uitzending van Voetbal Inside. Derksen gaf aan het een belachelijk idee te vinden, maar zei er wel bij dat dit soort noodsprongen het gevolg zijn van het falen van de KNVB. Bert van Oostveen, volgens velen de veroorzaker van het dreigend faillissement, kreeg er dan ook weer flink van langs.
"Die mensen zijn radeloos, want dit is de grootste onzin die je kunt bedenken. Dit kan natuurlijk niet, maar ik heb er alle begrip voor. En de veroorzaker is onze man in Zeist, die kleine fietsgek (Bert van Oostveen, red.). Plus de licentiecommissie, die niet geremd wordt door enige kennis van zaken uit de praktijk."
[google]"Ze hebben met hun volle verstand een club geliquideerd en ze weten niet wat ze aanrichten", vervolgt Derksen z'n relaas. "Aan kapitaalvernietiging en emotie. De mannen die de problemen veroorzaakt hebben, hebben volledig meegewerkt aan het nieuwe FC Twente. Als je 21 miljoen laat zitten, hou je van die club. Alle mensen die keihard gewerkt hebben, plus de supporters en sponsoren, zijn belazerd door Bert van Oostveen."
Ook heeft Derksen geen goed woord over voor de overige Nederlandse clubs. "En die andere clubs zeggen niks, want die zijn nu blij dat ze zelf meer mogelijkheden hebben of niet degraderen, maar juist nu zou je solidair moeten zijn en proberen FC Twente te helpen. Heel teleurstellend", besluit de tafelheer van Voetbal inside.
[ligatus]
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties