Eerste elftal
‘Duitse topclub wil in de winter toeslaan voor Bilal’

Volgens de website Fussballtransfer.com heeft de Duitse topclub Borussia Dortmund FC Twente-talent Bilal Ould-Chikh op haar verlanglijstje staan. De club van trainer Jürgen Klopp zou zelfs van plan zijn om in de winterstop al toe te slaan.
Bilal Ould-Chikh is niet het enige veelbelovende talent wie op het verlanglijstje staat van Borussia Dortmund. Ook het 15-jarige Noorse supertalent Martin Ødegaard van Strømsgodset IF, Antonio Milic van Hajduk Split, Sokol Cikalleshi van RNK Split en Youri Tielemans en Dennis Praet van RSC Anderlecht staan op het lijstje wintertransfers van Borussia Dortmund.
Overigens is Borussia Dortmund niet de enige club met interesse voor het 17-jarige talent van FC Twente, ook het Italiaanse Fiorentina en het Engelse Tottenham Hotspur volgen de verrichtingen van Bilal Ould-Chikh op de voet.

Foetsie
9 december 2014 at 22:24
Nou Jansen was “niets” zeggend Maar Schreuder bijt meestal op zijn lip.
Pahlplatz-Mulder etc, waar zijn alle talenten ? Wat heeft opleiden voor zin
ongelooflijk zoveel er “weg” zijn Stop dan met de A 1 beloften en B 1 Vreselijk
dure operatie….. Bij Ajakkes – PSV – Feijenoord en zie AZ…lukt het wel Ah ja
FcTwente koopt o.i.d ongelooflijk te lezen waar men overal mee in verband word gebracht zelfs een 21 jarige Portugees in Bulgarije….Bollucks
Piet
9 december 2014 at 21:48
Ik snap echt niet hoe men Schreuder een 5!!! Jarig contract heeft kunnen geven .
Die man wil het spelletje van McLaren spelen (waar ik Steve eeuwig dankbaar voor blijf) , maar Schreuder heeft er totaal de spelers niet voor en kan dit ook niet overbrengen op z’n selectie.Na 16 dramatisch slechte wedstrijden zonder passie en iets wat op een plan lijkt , ben ik die gozer zat . punt
tenkdonnium
10 december 2014 at 08:36
Ik denk, dat jij daar een punt hebt. Schreuder wil dezelfde controle over de wedstrijd uitoefenen als indertijd Steve McClaren. Hij was toen het hulpje en heeft het kunstje toen waarschijnlijk van McClaren afgekeken. Als ik zijn media-optredens zie, maakt hij op mij niet de indruk dat hij een grote voetbalvisie heeft, niet anders dan dat hij deze succesvolle Engelsman wil kopiëren qua voetbalstijl. McClaren had ook een broertje dood aan veranderingen en had daarbij het geluk dat hij een stel spelers tot zijn beschikking had die wel het talent en de mentaliteit(!!) hadden om ook moeilijke wedstrijden winnend over de streep te trekken.
Eigenlijk vind ik niet, dat jonge spelers te snel moeten vertrekken uit hun vertrouwde omgeving. Ik vind dat ze lekker in hun vertrouwde omgeving moeten rijpen. Daarbij hoort goed spelen, slecht spelen, uitblinker zijn, blunders maken, etc. En dat kan ook in een eerste elftal, door deze talenten geleidelijk aan in te passen. Echter, dit is aan Schreuder niet besteed. Deze man vaart op zijn behoudendheid en wisselt spelers waarvan hij denkt, dat dat het minst risicovol is. Zie afgelopen zondag toen hij in de laatste minuut Jari Oosterwijk liet debuteren(!!). Als jong talent met ambities heb je niets aan zo’n trainer en daarom zou ik in dit geval het grootste talent van FC Twente willen adviseren goed na te denken over zijn toekomst. Met een trainer die je eigenlijk niet ziet staan kom je dan waarschijnlijk al heel snel tot de conclusie, dat je eens verderop moet gaan kijken.
buddy
10 december 2014 at 11:45
je lult nu poep,
hij laat al tijden marsman staan en castaignos ook
dus hij laat ze dus wel RIJPEN
Piet
9 december 2014 at 21:34
als je tegen 10 man een verdediger voor een verdediger een middenvelder voor een middenvelder en in de laatste minuut pas een spits erbij zet …dan kun je als 17 jarig aanvallend ingesteld talent beter verkassen idd want dan heb je in een 11 tegen 11 wedstrijd helemaal geen kans om in te vallen
Peter Oosting
9 december 2014 at 21:07
Gaan jonge bij Schreuder krijg je geen kans ,dat geld voor alle talenten .FCT koopt liever dan eigen jeugd inpassen
Rik
10 december 2014 at 09:49
Vorig seizoen Eghan en Promes doorgebroken. Dit seizoen hebben d’r alweer 3 talenten hun debuut gemaakt. En hebben anderen bij de wedstrijdselectie gezeten.
Mark in Maastricht
9 december 2014 at 20:43
Zet hem vast Joop!