FC Twente Nieuws
Ebecilio, Castaignos en Promes verliezen met Jong Oranje
Jong Oranje heeft vanavond in Deventer een 0-3 nederlaag geleden in de oefeninterland tegen Jong Oostenrijk. Bij de thuisploeg stonden Twentenaren Kyle Ebecilio, Luc Castaignos en Quincy Promes in de basis.
Aantrekkelijk was het duel niet. Oostenrijker Robert Zulj baarde wel opzien door vanaf eigen helft voor de openingstreffer te zorgen. Gregoritsch verdubbelde vlak voor rust de score.
Na rust werden Promes, Castaignos en later ook Ebecilio gewisseld. Veel gebeurde er niet meer voor de doelen, behalve dan dat Jong Oostenrijk vlak voor tijd nog de 0-3 maakte.

banie
14 oktober 2013 at 21:24
Jammer dat Luc niet weer gescoord heeft, zou goed zijn voor zijn vertrouwen. Aan de andere kant heb ik liever dat hij de goals bewaard voor aanstaande zaterdag tegen Ajakkes