Eerste afhaker voor Ziyech: "Ze zijn niet meer in de markt"
Voetbal International meldde eerder dat het Belgische Anderlecht door middel van een speciale constructie smaakmaker Hakim Ziyech bij FC Twente wou losweken. In België wordt dit gerucht afgedaan als onzin. "Maar Anderlecht is niet meer in de markt voor de winger/aanvallende middenvelder."
"Op die posities is Anderlecht met de komst van Capel, Chipciu en Hanni voldoende versterkt", schrijft Johan Walckiers op Voetbalkrant.com. "En voorlopig is Dennis Praet ook nog niet weg."
Volgens de journalist kan Anderlecht de Marokkaanse middenvelder ook helemaal niet betalen. "In totaal wil Twente ergens vijftien miljoen euro voor Ziyech en dat is absoluut niet in de prijsklasse van Anderlecht."
[google]Ook voor Ziyech zelf was België geen interessante stap, mede omdat het geen stap vooruit is. "Hij wil naar één van de Europese topcompetities. En nu Anderlecht uitgeschakeld is voor de Champions League hebben ze ook dat argument niet meer", besluit Walckiers.
Doe mee aan de FC Twente Topcoach competitie en WIN mooie prijzen!!
Net als de afgelopen jaren organiseert Twente Insite ook dit jaar weer een FC Twente Topcoach competitie. Koop met een budget van 52 miljoen euro 18 spelers en scoor met deze selectie zoveel mogelijk punten! Voor de uiteindelijke top vijf hebben we mooie prijzen. KLIK HIER en doe ook mee! PS: Vergeet niet je vrienden uit te dagen.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties