Bouw grote nieuwe tribune bevestigd: "Iedereen mag komen kijken"

Niet alleen FC Twente krijgt een nieuw trainingscomplex, maar ook bij de FC Twente/Heracles Academie staat er flink wat te gebeuren. Het is de bedoeling dat als het trainingscentrum in Enschede klaar is, het eerste elftal en FC Twente Vrouwen daar gebruik van gaan maken. De FC Twente/Heracles Academie blijft in Hengelo, maar ook daar gaat de schop in de grond. Naast en nieuw hoofdgebouw, komt er ook een nieuwe tribune.
"We moeten afwachten wanneer de eerste schop in de grond gaat, maar mijn collega’s zijn al druk bezig met de invulling van de ruimtes", vertelt Bas van Baar, hoofd voetbalontwikkeling van de Academie, in gesprek met 1Twente. Voor hem en ook voor de spelers is het belangrijk dat het complex in Hengelo niet alleen aantrekkelijk wordt voor de jonge spelers, maar ook voor het publiek.
"Het moet voor mensen aangenaam zijn om bij ons wedstrijden te komen kijken." Op dit moment is er te weinig publieke belangstelling voor de jeugdteams en dat komt mede door het feit dat er geen overdekte plekken zijn langs het veld. "Daarom komt er een grote tribune, zodat mensen ook droog kunnen zitten." Van Baar heeft ook het vermoeden dat mensen denken dat ze entree moeten betalen, en dat dit een drempel vormt. "Mensen vergeten dat de entree gratis is en iedereen mag komen kijken. Kom dus gerust langs."
Er is in het verleden al vaker gesproken over een nieuwe tribune op het trainingscomplex. Hieronder een schets uit 2012.

Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties