Eerste elftal

Lagerbielke wacht ultieme test: Kan hij zijn klasse ook tonen tegen Feyenoord?

Lagerbielke wacht ultieme test: Kan hij zijn klasse ook tonen tegen Feyenoord?

Gustaf Lagerbielke maakt een prima indruk in de verdediging bij FC Twente. De 24-jarige Zweed vormt op dit moment het centrale verdedigingsduo met Mees Hilgers, en dat is eigenlijk ook waarvoor hij afgelopen zomer werd gehaald. Hij werd op huurbasis aangetrokken als de vervanger van Robin Pröpper, maar het duurde bijna de gehele eerste seizoenshelft voordat hij Oosting wist te overtuigen.

Inmiddels is Lagerbielke een vaste naam op het wedstrijdformulier en wil technisch directeur Arnold Bruggink hem het liefst vandaag nog definitief overnemen van Celtic. Die hebben echter geen haast. De Zweed past niet binnen de plannen van de trainer en daarom wil de club komende zomer geld maken van de verdediger. Hoeveel Celtic precies wil hebben voor de tweevoudig international is niet openbaar gemaakt.

Niet alleen Arnold Bruggink is overtuigd van de kwaliteiten van Lagerbielke, ook het overgrote deel van de supporters wil graag dat hij blijft. Daarnaast is ook oud-international Jan Poortvliet onder de indruk van de Zweed. Hij nam Lagerbielke deze week op in het Elftal van de Week van De Telegraaf.

"Gustaf Lagerbielke viel me direct op bij FC Twente. Hij speelt heel ontspannen, heeft goed verzorgde opbouwende kwaliteiten en is verdedigend sterk, waarbij hij goed gepositioneerd staat. Hij is best lang, maar ook best atletisch. En zuiver aan de bal, waarbij hij Sem Steijn ook nog even voor de goal zette." Poortvliet heeft echter nog één vraag en dat is of Lagerbielke het ook kan laten zien in topwedstrijden. "Ik ben benieuwd of hij volgende week zijn niveau van de laatste tijd ook tegen Feyenoord haalt", besluit Poortvliet vragend.

De wedstrijd tussen FC Twente en Feyenoord wordt zondag afgetrapt op 14:30 uur. Het belooft een ware kraker te worden, want bij winst kan FC Twente de Rotterdammers op vijf punten achterstand zetten. Feyenoord heeft echter nog wel een wedstrijd in te halen. De Grolsch Veste is tot op de laatste plek uitverkocht en de KNVB het Serdar Gözübüyük aangesteld als de scheidsrechter.

Poll

Wat verwacht jij zondag tegen Feyenoord?

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties