Lammers vraagteken voor duel tegen Utrecht: “Ga er vanuit dat Van Wolfswinkel start”
In De Oosttribune heeft Tijmen van Wissing gesproken over de mogelijke opstelling voor de komende wedstrijd tegen FC Utrecht. De clubwatcher benadruk dat er waarschijnlijk wijzigingen zullen zijn ten opzichte van de vorige wedstrijd tegen Sparta, waar er al veel aanpassingen waren. Een van de wijzigingen betreft de spitspositie.
“Lammers is nog een vraagteken, dat gaan ze morgen bekijken. Dus als dat nu de situatie is dat ze het morgen gaan bekijken, ga ik er vanuit dat Van Wolfswinkel start”, laat Van Wissing weten. “Hij gaat uiteraard wel wat wijzigen ten opzichte van de wedstrijd tegen Sparta, want toen heeft hij best wel veel gewijzigd. Maar ik denk dat hij weer gaat kiezen voor het centrum Hilgers en Bruns. Ik verwacht dat het duo de beoogde centrum wordt van de komende weken.”
Daarnaast uit Van Wissing zijn nieuwsgierigheid over de invulling van de rechtsbackpositie: “Ik ben benieuwd hoe de rechtsback positie ingevuld gaat worden. Ik denk voorlopig dat Bart van Rooij nog even in de luwte moet. Maar bij Regeer proef je een beetje dat hij weer op het middenveld gebruikt gaat worden.”
Oud-trainer Jan Van Staa deelt zijn visie over wie er moet starten: “Die jonge is natuurlijk bezig geweest met transfers, dus je moet kijken hoe staat die jonge er voor mentaal. Ik denk dat hij dat soort jongens voorzichtig gaat brengen. Ik kan me niet voorstellen dat hij daar gelijk veel risico mee neemt in zo’n wedstrijd.”
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties