'Puntenverlies door Unnerstall': "Doet mij heel veel pijn om te concluderen"
Hoewel Lars Unnerstall dit seizoen nog steeds enkele geweldige wedstrijden heeft gekeept, is het niet te negeren dat hij vaker de fout ingaat dan in voorgaande seizoenen. De doorgaans betrouwbare doelman zag er bijvoorbeeld niet goed uit bij de 1-0 tegen AZ. Clubwatcher Tijmen van Wissing erkent de mindere vorm van Unnerstall en is kritisch over zijn prestaties dit seizoen.
"Unnerstall heeft gewoon geen goede eerste seizoenshelft en dat doet mij heel veel pijn om te concluderen. Het is gewoon niet goed", zegt Van Wissing in De Oosttribune. "Van Sam Lammers en Unnerstall mag je gewoon meer verwachten. Dat is de absolute top van Nederland, vind ik. Dan laat je gewoon te weinig zien." Volgens de clubwatcher heeft de keeper in vergelijking met de afgelopen twee, drie seizoenen "meer punten gekost dan dat hij die jaren heeft gedaan." Van Wissing stelt zelfs dat als Unnerstall zijn normale niveau had gehaald, FC Twente nu "drie punten meer" zou hebben.
Jan van Staa, voormalig trainer, verdedigt de Duitse doelman. Hij wijst erop dat de prestaties van een keeper vaak sterk afhangen van de mensen die voor hem staan. "Het heeft ook te maken met de mensen die voor hem staan", zegt Van Staa. Van Wissing blijft echter kritisch: "Dat is allemaal waar, maar RKC en Feyenoord uit meevoetballend, dat heeft hij de andere jaren niet zo gedaan." Van Staa voegt toe: "Dat doelpunt tegen Katwijk, wat ze onder hem door schieten, heeft hij normaal gewoon. Dus hij heeft gewoon een wat mindere periode. Dat zien we.”
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties