Sparta mist absolute sterkhouder: Dit is de vermoedelijke opstelling
Sparta reist zaterdag zonder Jonathan de Guzman en Joshua Kitolano. Beide middenvelders zijn niet fit en worden daarom buiten de wedstrijdselectie gehouden voor de wedstrijd tegen FC Twente, meldt SpartaNieuws. De Guzman is één van de routiniers binnen de ploeg en Kitolano één van de absolute sterkhouders. Op spits Lauritsen na, is hij met 4,5 miljoen de op een na duurste speler van Sparta.
Bij Sparta zien we ondanks het vertrek van Bart Vriends en Tijs Velthuis nog veel bekende namen terug. Olij is de doelman. Hij kreeg vrijdag goed nieuws en zit bij de voorselectie van Oranje. Verder kan de trainer van Sparta nog altijd beschikken over sterkhouders als Eerdhuijzen, Verschueren en Lauritsen. Bruggink informeerde recentelijk nog naar Eerdhuijzen, maar die wil minimaal tot de winterstop bij Sparta blijven.
Vermoedelijke opstelling Sparta:
Olij, Reith, Quintero, Eerdhuijzen, Van der Kust, Metinho, Clement, Verschueren, Neghli , Lauritsen , Mito.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties