Eerste elftal

Stormloop op kaarten voor Bodo/Glimt-wedstrijd, maar deze vakken blijven bijna onaangeroerd

Stormloop op kaarten voor Bodo/Glimt-wedstrijd, maar deze vakken blijven bijna onaangeroerd

FC Twente neemt het donderdag op tegen het Noorse Bodo Glimt. Het belooft een spannende duel te worden in de knock out play off ronde van de Europa League. De Tukkers spelen de eerste wedstrijd thuis, en een week later volgt de uitwedstrijd in het verre Noorden. Ook voor deze uitwedstrijd zal de ploeg van trainer Oosting kunnen rekenen op maximale steun, want het uitvak is uitverkocht. Vandaag begon de kaartverkoop voor de clubkaarthouders voor de thuiswedstrijd. De seizoenskaart houders konden een week geleden al de eigen plek terugkopen

De vraag naar tickets was enorm, en in een mum van tijd waren zowel bijna de hele eerste ring als stavakken boven Vak-P uitverkocht. Er zijn nog enkele losse kaarten beschikbaar in de tweede ring. Hoe groot de vraag ook was, de supporters van FC Twente lijken vastbesloten om de wedstrijd niet vanaf het uitvak te volgen. Omdat Bodø/Glimt minder supporters naar Enschede meeneemt, is het uitvak verkleind en zijn de aangrenzende plekken beschikbaar gesteld voor Twente-supporters. Deze supporters moeten echter wel vanuit een vak achter een plexiglaswand de wedstrijd volgen. Dit lijkt niet in de smaak te vallen, want er zijn op die vakken nauwelijks kaarten verkocht, terwijl er in de rest van het stadion weinig tickets over zijn.

vak 325 bodo glimt
Vak 325: Weinig interesse in kaartjes voor dit vak
Bizar verschil in ticketverkoop: Twente-fans laten specifieke vakken links liggen
vak 323 bodo
Vak ernaast zonder plexiwand bijna uitverkocht

Er wordt verwacht dat de resterende tickets voor de tweede ring uiteindelijk verkocht zullen worden, maar het valt wel op hoeveel minder populair deze plekken tot nu toe zijn in vergelijking met de andere vakken. Terwijl de vraag naar tickets voor de andere delen van het stadion ontzettend hoog was en deze snel uitverkocht raakten, is de verkoop van de plekken achter de plexiglaswand in de tweede ring merkbaar trager.

Poll

Zie jij het zitten om wedstrijd in eigen stadion vanaf achter het plexiglas te zien?

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties