Twee werelden: massale steun voor FC Twente in Europa, lage opkomst voor AZ
FC Twente speelt donderdagavond een belangrijke uitwedstrijd tegen Olympiakos in de Europa League. In Griekenland wordt de ploeg ondersteund door 1.600 fans die de reis naar Athene hebben gemaakt voor het uitverkochte uitvak. Het is een mooi voorbeeld van de grote betrokkenheid van de Twente-fans, die al eerder met 1.000 supporters naar Nice gingen en maar liefst 4.000 naar Manchester. In vergelijking daarmee is het aantal supporters van AZ in Bulgarije opmerkelijk kleiner. Voor hun belangrijke duel tegen Ludogorets nemen zij slechts 126 fans mee.
Terwijl de reis naar Athene voor Twente-fans zo'n 2.200 kilometer is en ongeveer 3 uur duurt, ligt Razgrad, de bestemming voor AZ, op ongeveer 1.800 kilometer afstand. Er zijn geen directe vluchten naar Razgrad, dus de reistijd kan langer zijn, vaak met een tussenstop in Sofia of een andere grotere stad.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties