Eerste elftal
Elia haalt uit naar Streuer en Bruggink: “Heb dit nog nooit meegemaakt”

Eljero Elia was de afgelopen maanden een hot topic onder de supporters van FC Twente. De aanvaller gaf aan graag terug te willen keren naar Nederland en de hoop was dat hij terug zou keren bij FC Twente. Ook zijn oud-werkgever ADO Den Haag toonde interesse, maar Elia koos uiteindelijk voor FC Utrecht. In gesprek met JayJay Boske van DAY1, vertelt Elia zijn verhaal.
"Ik ga eerlijk met je zijn en je de primeur geven. Ik heb uit respect met ADO Den Haag gesproken. Ze wilden mij alles geven wat ik wou. Mo, de technisch directeur van ADO Den Haag heeft er alles aan gedaan om mij te krijgen. Ze hebben mij gebeld en gestalkt."
"Ondertussen had ik ook contact met FC Twente en heb ik met Ron Jans gesproken. Eerst zeiden ze dat ik voor een proeftraining moest komen. Toen heb ik het even gelaten en daarna wilden ze een gesprek met me."
"Ik zei: als ik in Nederland ben, laat ik het weten. Mijn zaakwaarnemer heeft een email gestuurd, waarna ik drie dagen niets van FC Twente heb gehoord. Tot in de media kwam dat FC Utrecht interesse had. Toen dat online kwam kreeg ik de volgende ochtend meteen een bericht van Twente met de vraag of ik nog op gesprek wilde komen."

"En dan gaat Arnold Bruggink, en ik heb dit nog nooit in mijn leven meegemaakt, als journalist bij een tv-zender praten over wat een speler moet verdienen? Maar wat ik weet is dat Bruggink en Streuer vrienden zijn van elkaar. Hij heeft tegen Bruggink gezegd: dit moet je zeggen. Ik heb nog nooit een journalist horen praten over hoeveel een speler moet verdienen. Als ik geld wil hebben dan was ik wel naar het buitenland gegaan", besluit Elia.

Gerrit
1 september 2020 at 09:10
Wie bepaalt er eigenlijk wat iemand mag verdienen, dat do je nl zelf toch, en als de tegenpartij het er niet mee eens ga je toch lekker naar een andere club, ik vind dit heel erg jammer, maar ook onprofessioneel van iemand die al heel lang in de voetbalwereld zit, of is hij zelf vroeger ooo zo behandeld
aks
31 augustus 2020 at 10:20
Elia heeft het niet helemaal juist, hij moet Schreuder er buiten laten, het is puur die zak van Bruggink die alles heeft bedorven, was Bruggink niet dat talent dat jarenlang werd verzorgt door FC Twente en toen door eigen belang gratis de deur uit liep naar PSV
Ja alleen van Bruggink verwacht ik dit, omdat hij achterbaks is.
FC Twente 1965
30 augustus 2020 at 17:41
Ajax gat likker? Bruggink is volgens mij voor PSV aangezien hij daar lang gespeeld heeft en als zijn oud-teamgenoten heeft lopen.
Bart
30 augustus 2020 at 16:10
Bruggink bedankt ga maar weer onzin lullen samen met peres bij fox droeftoeter
Eddy
30 augustus 2020 at 14:50
Zeer onproffesioneel f. C. Twente. Stroker. Zo benader je geen spelers. Ik had dit al eerder gehoord via een ander kanaal. Hopelijk gaat het met Karim El achmadi anders.
Gerard Kogelman
30 augustus 2020 at 14:41
Zal wel zo zijn. als meneer Elia dat zegt. Of heeft hij nu al spijt. van zijn beslissing.
Maar wie spreekt in de voetbalwereld nu eigelijk een keer de waarheid die ook
controleerbaar is. En de hr. Bruggink moet eerst eens zijn eigen voetbal loopbaan
analiseren en zijn gedragingen tav. ons FC. Twente en dan pas een ander de maat
nemen. Maar laten we hem succes wensen en de juiste fijten weergeven waar hij
voor is ingehuurd. En meneer Elia nog een paar leuke voetbalseizoenen..
John
30 augustus 2020 at 13:29
Klopt. Maar brugink is ook een mega out wijf. En een Ajax gat likker.net als al die oud Twente voetballers op tv. Bahhh
Willem
30 augustus 2020 at 12:53
Hou nou eens op over Elia en plaats nieuws over fc Twente. We moeten door en Elia is gepasseerd station
Tukkerpower
30 augustus 2020 at 12:48
Zou toch mooi zijn als dit misselijke kleine geldwolfje gewoon zijn mond zou houden. De bek vol over clubliefde en respect maar uiteindelijk gewoon een graaier.