Ajax gefileerd door Nederlandse pers na zeldzame zege FC Twente: "Deed pijn aan de ogen"
FC Twente heeft zaterdagavond goede zaken gedaan in de strijd om Europees voetbal. Op bezoek bij directe concurrent Ajax boekten de Tukkers een overtuigende 1-2-zege. FC Twente was het grootste gedeelte van de wedstrijd de bovenliggende partij en heeft dan ook verdiend gewonnen. Ook de Nederlandse pers zag dat Ajax weinig in te brengen had tegen de ploeg van trainer John van den Brom.
Onder andere De Telegraaf is niet mild voor het optreden van Ajax. De Amsterdamse krant spreekt zelfs van een wanvertoning tegen FC Twente. "Het dramatische spel van de Amsterdammers geeft geen enkele aanleiding te denken dat dit nog kan worden goedgemaakt", schrijven zij. Ook stelt de krant dat het spel van Ajax 'pijn aan de ogen' deed. Het was de eerste keer sinds 2020 dat FC Twente wist te winnen op bezoek bij Ajax.
De Telegraaf zag dat FC Twente een uitstekende wedstrijd speelde en zichzelf eigenlijk al eerder had moeten belonen. "Het was duidelijk dat FC Twente zich in het eerste bedrijf flink tekort had gedaan", schrijft de krant. In de 79e minuut scoorde Bart van Rooij de winnende goal. "De gasten kregen in de tweede helft loon naar werken. Bart van Rooij schoot na nieuw gestuntel van Sutalo de dik verdiende 1-2 binnen."
Mokerslag
Het AD schrijft over een 'mokerslag' voor de Amsterdammers en noemt het 'een peperdure nederlaag'. De krant zag vooral een machteloos Ajax, dat uit het niets de gelijkmaker wist te maken. "Na rust was Ajax iets beter, maar niet genoeg om de aanval van Twente af te slaan. Ajax dwong na rust niet veel meer dan een paar geblokte schoten van invaller Oscar Gloukh af. De rekening van het zwakke optreden kreeg het tien minuten voor tijd gepresenteerd", schrijft de krant.
VoetbalPrimeur heeft het over een 'deceptie' voor Ajax. Het nieuwsplatform zag ook dat FC Twente een goede wedstrijd speelde en dat Ajax nergens recht op had. "Na een zeer moeizaam halfuur viel uit het niets de gelijkmaker", schrijven ze op de website. De winnende treffer van Van Rooij was een 'deksel op de neus' voor de Amsterdammers. Ze schrijven over een verdiende overwinning voor FC Twente, dat door de overwinning de vierde plek heeft overgenomen van de Amsterdammers.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties