"Als Klaassen niet bijtekent bij Ajax, zou ik hem graag bij FC Twente zien"

Sem Steijn vertrekt na een geweldig seizoen voor elf miljoen euro (exclusief bonussen) naar Feyenoord. De middenvelder werd de tweede FC Twente-speler uit de geschiedenis die topscorer werd van de Eredivisie. Dick van Dijk deed dit in het seizoen 1968-1969 door dertig doelpunten te maken, Steijn maakte er afgelopen jaar 24.
De prioriteit ligt voor FC Twente niet bij een directe opvolger van Steijn. Oud-FC Twente-doelman Nick Hengelman heeft echter een opvallende suggestie voor technisch directeur Jan Streuer: Davy Klaassen naar De Grolsch Veste halen. De 32-jarige middenvelder zou enkele weken geleden een akkoord hebben bereikt met Ajax over een nieuw contract, maar een contractverlenging is nog altijd niet officieel.
"Ik zou tegen Alex Kroes zeggen: laat die man bijtekenen", zegt Hengelman bij de FCUpdate Extra Tijd Podcast. "Ik weet niet of het om geld gaat, dat kan ik me haast niet voorstellen bij Davy, maar als dat zo is, leg nog een paar euro bij en zorg dat hij er volgend jaar weer bij is. Anders zou ik hem graag bij Twente willen zien. Hij schopt er zo dertig in, net zoals Sem Steijn."
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties