FC Twente Nieuws

Bijzondere items in 2e veiling 'Twente voor Twente'

Afgelopen zondag was er de supportersdag bij de Grolsch Veste georganiseerd door de actiegroep 'Twente voor Twente'. Hier werd de tweede tussenstand bekend gemaakt van de inzamelingsactie voor FC Twente. De teller stond zondag bijna op 60.000 euro en zal deze grens ondertussen gepasseerd zijn. € 7.590 van dit bedrag was afkomstig uit de eerste veiling en morgen zal ook de tweede en laatste veiling online komen! In deze veiling een aantal zeer bijzondere objecten waarvan de opbrengst wederom volledig ten goede komt aan de toekomst van FC Twente. Bieden kan vanaf 21 tot en met 25 juli.

[caption id="attachment_81942" align="alignright" width="207"]epy-drost-aquarel Aquarel Epi Drost[/caption]Heel speciaal zijn bijvoorbeeld twee aquareltekeningen van ons eeuwig clubicoon Epy Drost. Deze zijn gemaakt door de beroemde sporttekenaar en cartoonist Dik Bruynesteyn en volstrekt uniek. Dik maakte de beide werken naar aanleiding van het feit dat Epy werd opgeroepen voor het Nederlands elftal in 1973. De cartoons tekende hij ‘live’ in de uitzending, terwijl de gasten werden geïnterviewd. Ze geven precies weer hoe Epy was. Klein, vol met passie en dadendrang en uiteraard het Twentse Ros fier op de borst. De uiteindelijke koper haalt er iets volstrekt unieks mee in huis. Ze zijn beschikbaar gesteld door een ‘old skool’ FC Twente fan uit Amsterdam die er met enig pijn in zijn hart afstand van doet, maar het toch gedaan heeft omdat de actie ‘Twente voor Twente’ hem enorm aanspreekt.

Maar wat dacht u van een eveneens unieke vlag van Borussia Mönchengladbach met daarop de handtekeningen van alle spelers van Borussia en FC Twente die de finale van de Uefa cup in 1975 speelden ? Beschikbaar gesteld door Henny Ardesch.

Of een fraaie collectie voetbalshirts van (ex) Twentespelers, waarvan een aantal wedstrijdgedragen en beschikbaar gesteld door Twente Insite. Of de officiële KNVB bekerwinnaars badjas die in 2011 werd gedragen door Marc Janko? Of de aanvoerdersband gedragen door N’Kufo?

Daarnaast vinden er in de regio ook tal van activiteiten plaats in het kader van ‘Twente voor Twente’. Zondag 17 juli a.s. is er een open kampioenschap voetgolf met randprogramma in Delden, in Enter vindt er op die dag een open dag plaats in Café De Bakker, met verloting, bier, braadworst en kidsclubacties en in Borne vindt er een FIFA 16 koppeltoernooi en ‘Fanatics zomerparty’ plaats in Café Platenkamp. De opbrengst gaat naar de actiekas van ‘Twente voor Twente’. [google]

Op 22 juli wordt er in Hengelo flink uitgepakt in zalencentrum ‘Het Twentse Ros’ met diverse optredens en dj’s . De volledige inhoud van de collectebus en 10% van de drankomzet gaat hierbij naar ‘Twente voor Twente’.

Kortom, het bruist en leeft !

Ook u kunt uiteraard nog steeds uw bijdrage leveren middels een donatie of een eigen actie. Laten we er voor zorgen dat we op 31 juli een mooi eindbedrag hebben dat bestemd is als steun in de rug voor de toekomst van onze mooie club.

www.twentevoortwente.nl

Twente voor Twente

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties