Brama niet tegen RKC, Ugalde en Everink vraagteken voor zondag
Mis geen FC Twente-nieuws via Google
Voeg Twente Insite toe als favoriet en blijf altijd op de hoogte van het laatste FC Twente-nieuws.
Maak Twente Insite je Google-favorietIn aanloop naar de wedstrijd tegen RKC staan er vraagtekens bij drie namen van FC Twente: Wout Brama, Manfred Ugalde en Luca Everink. Brama raakte geblesseerd aan zijn kuit tegen Feyenoord, Ugalde moest maandag geblesseerd het veld verlaten in de Reservecompetitie en bij Everink is de vraag of hij al fit genoeg is om aan te sluiten.
Deze drie namen werden voorgelegd aan hoofdtrainer Ron Jans die goed en minder goed nieuws had. Het slechte nieuws gaat over aanvoerder Wout Brama. Net als tegen Go Ahead Eagles is hij tegen RKC Waalwijk ook niet van de partij.
"We hadden gehoopt dat Wout Brama weer zou aansluiten, maar dat wordt dit weekend nog niet", zo vertelt Jans in gesprek met 1Twente. De volgende naam die werd besproken is die van Manfred Ugalde.
Hij is een twijfelgeval en een scan moet meer uitsluitsel geven over zijn inzetbaarheid. "Ugalde is maandag uitgevallen met wat klachten en krijgt een scan. Het gaat op zich goed met hem, maar die scan moet nog even bevestigen dat hij zaterdag met de groepstraining mee kan doen en dan bij de wedstrijd is."
Als laatste over rechtsback Luca Everink. Hij trainde vorige week vrijdag voor het eerst weer volop mee. Is hij fit genoeg voor komend weekend? "Ik vond hem vandaag goed op de training en hij heeft het ook goed volgehouden. Dat wordt inderdaad een overweging of we hem fit genoeg vinden om ook bij de wedstrijdselectie te komen. Dat zou weer een plus zijn."
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties