BREAKING: Italiaanse grootmachten mengen zich in strijd om Steijn
Terwijl Bruggink de geruchten over Sem Steijn ontkracht, is er wederom nieuws over de huidige topscorer van de Eredivisie. Volgens Jeroen Kapteijns van De Telegraaf hebben ook twee Italiaanse grootmachten interesse in de goaltjesdief van FC Twente. Het zou gaan om AS Roma, de club die afgelopen winter Anass Salah-Eddine overnam van FC Twente, en regerend landskampioen Inter Milan.
"Naast de Rotterdammers hebben ook de Italiaanse topclubs AS Roma en Internazionale serieuze belangstelling voor de topscorer van de Eredivisie, melden bronnen rondom FC Twente", schrijft Kapteijns. "De FC Twente-middenvelder, die dit seizoen al 23 keer doel heeft getroffen in de Eredivisie, heeft indruk gemaakt op scouts van de Italianen door als middenvelder zo’n enorme efficiëntie aan de dag te leggen."
"Feyenoord heeft op dit moment nog steeds de beste papieren om Steijn binnen te halen en heeft bij FC Twente een eerste bod neergelegd. De Hagenaar heeft volgens ingewijden sinds zijn contractverlenging van eind vorig jaar de mogelijkheid om voor 10 miljoen euro te vertrekken komende zomer." Dit is het bedrag dat eerder dit seizoen al naar buiten werd gebracht door Hans Kraay jr.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties