Ten Hag hint op versterkingen binnen ambitieuze visie: "Dan zullen we dat doen"
Mis geen FC Twente-nieuws via Google
Voeg Twente Insite toe als favoriet en blijf altijd op de hoogte van het laatste FC Twente-nieuws.
Maak Twente Insite je Google-favorietFC Twente is volop bezig met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Op 23 juli treedt de ploeg van John van den Brom al aan in de tweede voorronde van de Europa League. Een week later, op 30 juli, staat de return op het programma. De selectie verblijft momenteel op trainingskamp in het Limburgse Tegelen en werkt daar toe naar de belangrijke Europese wedstrijden.
Ook technisch directeur Erik ten Hag is aanwezig tijdens het trainingskamp. Volgens velen lijkt hij sinds zijn komst bezig te zijn met het verbeteren van de gehele organisatie. Dat is een verschil met Jan Streuer, die zich als voormalig technisch directeur voornamelijk richtte op de samenstelling van de selectie en de technische staf. Ten Hag benadrukt echter dat FC Twente ook voor zijn komst al grote stappen zette.
"Als je ziet waar FC Twente vandaan komt en waar de club in de afgelopen vijf jaar naartoe is gegroeid, dan gaat er ook al heel wat goed", vertelt Ten Hag in gesprek met Leon ten Voorde van Tubantia. "We proberen nu alleen de volgende stap te zetten en verbeteringen aan te brengen waar het kan. Goed is niet goed genoeg, het moet altijd beter. Als we de cultuur van winnen hier neer kunnen zetten, zonder daarbij het familiaire van FC Twente te verliezen, dan kunnen we een heel eind komen."
Transferperiode
FC Twente is deze transferperiode in ieder geval nog op zoek naar een keeper, een verdedigende middenvelder en een rechtsbuiten. Mogelijk komt daar ook nog een rechtsback bij, mocht Bart van Rooij vertrekken. "Er staat nu al een goede selectie, maar als we ons kunnen verbeteren, dan zullen we dat doen", aldus Ten Hag. Hij wil nog niet ingaan op de namen die bij de club op de radar staan. "Wat voor zin heeft dat?"
Voor trainer John van den Brom betekent de komst van Ten Hag als technisch directeur ook dat hij met een andere technisch verantwoordelijke samenwerkt. Eerder werkte hij samen met Jan Streuer, die tevens een vriend van Van den Brom is. Ook de trainer heeft een duidelijke doelstelling voor het komende seizoen. "Wij willen het beter gaan doen dan vorig jaar", besluit de oefenmeester.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties