FC Twente Nieuws

Durft Bruggink bod van 18 miljoen van AS Roma te weigeren als Feyenoord 10 miljoen biedt?

arnold bruggink sem steijn feyenoord as roma

Waar speelt Sem Steijn komend seizoen? Bij Feyenoord of misschien toch wel in de Serie A bij AS Roma? Joseph Oosting liet tijdens het perspraatje voorafgaand aan de wedstrijd tegen PSV weten dat hij op de hoogte is van de interesse van Feyenoord, maar dat hij nog niets had gehoord over AS Roma. Maar wat is nu de beste keuze voor de 23-jarige Hagenees die op het punt staat om topscorer te worden van de Eredivisie. De teller staat al op 23 en zijn doel is om het record van 26 goals door een aanvallende middenvelder van Jari Litmanen, 31 jaar geleden, te breken.

"Vanwege de stad en het contract zou je Roma wel kunnen overwegen, maar sportief zou ik voor Feyenoord gaan", is ex-prof Nasser El Khayati van mening. Kan hij die stap aan? Is hij een soort Dirk Kuijt? "Gezien zijn type denk ik juist wel dat het een succes kan zijn. Je ziet hem ook bij FC Twente niet heel veel in het spel voorkomen, maar in 90 minuten heeft hij vier of vijf momenten waaruit hij één of twee keer scoort. Verder is het vaak een beetje meedoen, veel uit de dekking blijven, wegblijven en de ruimte zoeken achter de verdediging."

10 vs 18 miljoen
"Bij een grotere ploeg heb je veel meer balbezit en dan denk ik dat hij in de laatste fase helemaal tot zijn recht komt", vervolgt El Khayati bij ESPN. "Buitenspelers die veel aan de bal komen en acties maken waardoor hij tijd heeft om ruimtes te zoeken. Wat dat betreft, denk ik dat hij echt toe is aan een vervolgstap binnen Nederland. Toch ben ik wel benieuwd wat Arnold Bruggink gaat doen. Feyenoord biedt 10 miljoen en AS Roma biedt 18 miljoen...."

Brutaaltje
"Ik denk dat de speler zelf gaat bepalen", haakt Mario Been in. "Die heeft FC Twente dusdanig geholpen door een jaar te verlengen. Ik denk dat de transfersom van 10 miljoen veel te hoog is. Dat denk ik op basis dat je anders niet verlengt en het feit dat FC Twente zegt dat er geen gelimiteerde transfersom is. Ik denk ook dat hij bij Feyenoord gedijd. Het is een brutaaltje en Feyenoord heeft vaker spelers uit de subtop gehaald die eigenlijk niet renderen in De Kuip om dat er altijd een beetje druk en angst bij komt kijken. Ik denk niet dat hij daar last van heeft. Ik denk dat hij heel onverstoorbaar is en er heel makkelijk mee om zal gaan."

Altijd direct op de hoogte van het laatste FC Twente nieuws? Abonneer je dan nu op het
Twente Insite Whatsapp-kanaal.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties