FC Twente Nieuws

Dylan Seys maakt debuut voor FC Twente

seys dylan sportfoto oost

Dylan Seys heeft na twee en een halve maand zijn debuut gemaakt voor FC Twente. Seys debuterende vandaag voor FC Twente in de derby van het oosten tegen Heracles Almelo. Na 70 minuten kwam de kleine Belg in het veld.

Dylan Seys werkte op 12 juli 2016 zijn eerste training af bij FC Twente, na verschillende wedstrijden te hebben gespeeld in jong FC Twente mocht de kleine dribbelaar nu zijn geluk beproeven in het eerste van FC Twente. Met een beetje meer geluk had Seys vandaag ook nog de drie punten voor FC Twente meegenomen. Seys kreeg twee redelijke mogelijkheden maar scoorde niet. De Belg zorgde wel voor veel dreiging in de voorhoede.

[google]Seys stroomde bij FC Twente in met een forse conditionele achterstand. Bij FC Twente was men daar niet van op de hoogte. Seys heeft die conditionele achterstand dus inmiddels ruimschoots weggewerkt en dwong vandaag dus voor het eerst een plek af in het eerste elftal.

Op twitter gaf Seys aan erg blij te zijn met zijn officiële debuut. 'Blij met mijn officiële debuut voor FC Twente' schreef hij op het social media forum.

Foto: Ron Jonker / Sportfoto Oost
[ligatus]

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties