FC Twente Nieuws

FC Twente en Schaken akkoord over meerjarig contract: Feyenoord houdt de touwtjes in handen

Jelayno-Schaken-Oranje-2026-2027

Mis geen FC Twente-nieuws via Google

Voeg Twente Insite toe als favoriet en blijf altijd op de hoogte van het laatste FC Twente-nieuws.

Maak Twente Insite je Google-favoriet

Erik ten Hag heeft met de komst van Filip Thorvaldsen de gewenste versterking op de rechtsbuitenpositie binnengehaald. Toch is de technisch directeur van FC Twente nog lang niet klaar op de transfermarkt en wil hij nog een aanvaller naar Enschede halen. Dat moet Jerayno Schaken worden, een 17-jarige buitenspeler van Feyenoord.

Ten Hag heeft zelfs al een bod van één miljoen euro uitgebracht op de zoon van voormalig profvoetballer Ruben Schaken. Die bieding werd meteen afgewezen door de Rotterdamse club, die het talent niet zomaar wil laten gaan. Feyenoord wil zijn contract namelijk openbreken en verlengen, terwijl ook NEC op de loer ligt.

Schaken ziet een overstap naar de Enschedese club zelf wel zitten. "Ik begrijp overigens dat Schaken en FC Twente al rond zijn over een contract voor drie jaar en dat hij hoopt dat FC Twente er met Feyenoord uit gaat komen", meldt insider Paul Lassche. NEC wil net als de Tukkers graag doorpakken voor de 17-jarige aanvaller en opperde zelfs een ruildeal met sterkhouder Sami Ouaissa. De rechtsbuiten van de Nijmegenaren raakte echter geblesseerd in het Champions League-duel met Olympiakos, waardoor dat voorlopig onwaarschijnlijk lijkt.

jerayno-schaken-oranje-vieren-doelpunt

Buitenspelers FC Twente

Schaken heeft nog een contract tot medio 2028 bij Feyenoord en maakte afgelopen seizoen zijn minuten bij de Onder 19 van de Rotterdamse club. Onlangs maakte hij nog twee doelpunten in een oefenduel tegen Real Madrid Onder 19. De gesprekken over een contractverlenging in Rotterdam lopen echter nog stroef. Ook zouden clubs vanuit het buitenland het talent op de korrel hebben.

FC Twente heeft momenteel tien buitenspelers onder contract staan. Daan Rots, Sondre Orjasaeter en nieuwkomer Thorvaldsen zullen naar verwachting de basisplaatsen gaan uitvechten, terwijl Naci Ünüvar en Marko Pjaca beiden al eens te horen hebben gekregen te mogen vertrekken. Ondanks dat heeft de Kroaat in de laatste twee duels een basisplaats weten te bemachtigen. De interesse in Younes Taha is groot, waardoor het afwachten zal zijn of hij nog bij de Tukkers blijft. Dat zal afhangen van zijn aflopende contract. Daarnaast zal Nigel Groenewald naar alle waarschijnlijkheid komend seizoen nog vooral bij de Onder 21 spelen. Tot slot mogen Taylor Booth, Owen Panneflek en Sayfallah Ltaief vertrekken bij de Enschedese club.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties