FC Twente krijgt overbodige spelers niet zomaar weg: "Utopie om dat te denken"
Mis geen FC Twente-nieuws via Google
Voeg Twente Insite toe als favoriet en blijf altijd op de hoogte van het laatste FC Twente-nieuws.
Maak Twente Insite je Google-favorietEr zijn inmiddels verschillende spelers die mogen vertrekken bij FC Twente deze zomer. Bas Kuipers en Alec van Hoorenbeeck vertrokken al respectievelijk naar Sparta Rotterdam en Hajduk Split. Onder andere voor Gijs Besselink, Sayf Ltaief, Taylor Booth en Arno Verschueren lijkt er geen toekomst meer te zijn bij FC Twente.
FC Twente wil mogelijk wel van deze spelers af, maar dat zal niet zomaar gaan. Spelers kunnen zelf namelijk ook belang hebben bij het zo lang mogelijk aan FC Twente verbonden te blijven. "Over het algemeen wordt er bij FC Twente goed verdiend als je kijkt in de subtop, hoewel er bij AZ en FC Utrecht ook wel goede salarissen worden betaald", vertelt clubwatcher Leon ten Voorde in de podcast De Ballen Verstand van Tubantia. "Die spelers weten dat als ze weggaan, ze naar een mindere club gaan, dus gaan ze daar ook minder verdienen."
De transfermarkt zal nog open zijn tot en met 2 september, dus er kan nog veel veranderen. Toch is enige haast bij het vertrek van een aantal spelers wel wenselijk, zodat de club nog tijd heeft om mogelijke vervangers en versterkingen te halen. "Die spelers gaan natuurlijk wachten. Het is nu nog juli; het is een utopie om te denken dat je spelers die niet meer in aanmerking komen voor een plek in de selectie zomaar kwijtraakt. Dat wil je wel, maar zo werkt het niet. Dat heeft ook weer gevolgen voor de inkomende kant", besluit Ten Voorde.
Voorronde
Volgende week donderdag speelt FC Twente de eerste wedstrijd in het tweeluik in de tweede voorronde van de Europa League tegen FK Vojvodina of Ferencváros. De club heeft tot komende vrijdag om de spelers in te schrijven bij de UEFA voor de twee wedstrijden. Mochten er in de komende dagen nog nieuwe spelers worden aangetrokken door FC Twente, kunnen er nog twee extra spelers worden ingeschreven tot uiterlijk 22 juli. De wedstrijd is op 23 juli en wordt om 20.00 uur afgetrapt in de Grolsch Veste.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties