FC Twente mist vier spelers tegen Qarabag FK: Lammers mogelijk snel weer inzetbaar
Mis geen FC Twente-nieuws via Google
Voeg Twente Insite toe als favoriet en blijf altijd op de hoogte van het laatste FC Twente-nieuws.
Maak Twente Insite je Google-favorietFC Twente neemt het donderdagavond op tegen Qarabag FK in de play-offs van de Conference League. De ploeg van John van den Brom moet in Bakoe een 1-0 achterstand uit de heenwedstrijd zien weg te werken om zich te plaatsen voor de competitiefase. De Tukkers moeten het daarbij stellen zonder vier spelers, die dinsdag in Nederland zijn achtergebleven.
Sam Lammers, Stav Lemkin, Kristian Hlynsson en Mees Hilgers zijn niet van de partij. Lammers heeft last van zijn hamstring nadat hij maandag op de training geblesseerd raakte. Van den Brom hoopt dat de spits zondag, wanneer FC Twente het opneemt tegen SC Cambuur, weer inzetbaar is. Lemkin raakte eerder al geblesseerd en ontbreekt al langere tijd. Het is nog niet duidelijk wanneer hij weer bij de selectie kan aansluiten. Hlynsson kampt op zijn beurt met klachten aan zijn kuit, die hij opliep tijdens de heenwedstrijd tegen Qarabag (0-1). Zijn inzetbaarheid voor het duel met Cambuur is volgens Van den Brom nog onzekerder dan die van Lammers.
Ook Hilgers is nog niet beschikbaar. De verdediger werkt aan zijn herstel van een langdurige knieblessure en traint inmiddels weer mee met de zogenoemde B-groep van FC Twente. Voor een plek in de wedstrijdselectie is hij echter nog niet fit genoeg. Van den Brom gaf aan dat het een optie was om Hlynsson als nummer tien te laten starten tegen Qarabag, maar door zijn blessure is dat niet mogelijk. De trainer was tevreden over de invalbeurt van de IJslander in de heenwedstrijd. Ook Lammers maakte volgens hem een goede indruk nadat hij binnen de lijnen kwam.
PSV
De spits wordt de laatste dagen nadrukkelijk in verband gebracht met een overstap naar PSV. Volgens Van den Brom heeft zijn afwezigheid in Bakoe daar echter niets mee te maken. Lammers ontbreekt vanwege de hamstringblessure die hij maandag tijdens de training opliep. De wedstrijd in Bakoe wordt donderdag om 18.00 uur afgetrapt, en is live te zien op ESPN 1.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties