FC Twente Nieuws

FC Twente test zich in dubbel oefenduel tegen Griekse topclub PAOK Saloniki

PAOK-Saloniki-oefenwedstrijd

De voorbereiding van FC Twente op het seizoen 2026-2027 is inmiddels al een tijdje begonnen. De spelers trainen weer volop om zich klaar te stomen voor de Europese voorrondes die eind juli plaats zullen vinden. Eerder werd het oefenduel met Vroomshoopse Boys nog afgelast vanwege de extreme hitte.

KRC Genk en Aberdeen FC zijn voorlopig de eerste twee oefenduels die daadwerkelijk in de agenda van FC Twente staan. Echter, er zijn twee oefenwedstrijden nog niet gecommuniceerd vanuit de Enschedese club, maar wél vanuit de tegenstander. Op 11 juli zal de ploeg van John van den Brom oefenen tegen PAOK Saloniki. Dat staat vermeld in de agenda van de nummer drie van het afgelopen seizoen in Griekenland. Die dag zal de laatste dag zijn van het trainingskamp in het Limburgse Tegelen. Sinds enkele weken staat Marino Pusic aan het roer bij de club uit Thessaloniki.

Op 11 juli worden er twee duels gespeeld tussen PAOK Saloniki en FC Twente. Het eerste treffen vindt plaats om 14:00, terwijl het tweede duel om 17:00 wordt afgetrapt. De club uit de Griekse stad Thessaloniki was in de tweede voorronde een mogelijke tegenstander van FC Twente. Ook in de derde voorronde kan de Enschedese club de Griekse ploeg treffen. Dat is afhankelijk van de geplaatste of ongeplaatste statussen en of beide teams daadwerkelijk de tweede voorronde overleven. PAOK speelt in de tweede voorronde van de Europa League tegen de winnaar van het tweeluik tussen Dynamo Kiev en Universitatea Cluj.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties