FC Twente Nieuws

FC Twente traint één keer openbaar in aanloop naar PEC Zwolle-uit

joseph oosting trainingstenue georgios karaiskakisstadion olympiakos piraeus europa league 2024 2025

Het lukte FC Twente zaterdag niet om de kater van de nederlagen tegen Feyenoord en Heracles Almelo weg te spoelen. In De Grolsch Veste werd door een tegendoelpunt in de blessuretijd met 1-1 gelijkgespeeld tegen Fortuna Sittard. Zondagochtend is deze fikse tegenvaller binnenskamers al grondig geëvalueerd, deze week gaat de blik weer vooruit naar de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle van aanstaande zondag 14.30 uur.

In aanloop naar de wedstrijd tegen PEC staat er één openbare training op het programma. Supporters zijn dinsdag om 14.00 uur* welkom op het Trainingscentrum in Hengelo. Verder traint FC Twente deze week besloten.

* Tijden zijn altijd onder voorbehoud en het programma kan op het laatste moment worden gewijzigd.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties