FC Twente vindt alternatieve oplossing voor achterblijvers Besselink en Ltaief
Mis geen FC Twente-nieuws via Google
Voeg Twente Insite toe als favoriet en blijf altijd op de hoogte van het laatste FC Twente-nieuws.
Maak Twente Insite je Google-favorietDe selectie van FC Twente is momenteel op trainingskamp in het Limburgse Tegelen. Hier werkt de ploeg van trainer John van den Brom toe naar de eerste wedstrijd in de voorrondes van de Europa League op 23 juli. Twee spelers uit de selectie zijn niet afgereisd naar het zuiden van het land. Sayfallah Ltaief en Gijs Besselink mogen vertrekken bij FC Twente en zijn daarom niet mee op trainingskamp.
Omdat de selectie momenteel overvol is, werd besloten om Ltaief en Besselink thuis te laten. Voor de twee achterblijvers is er echter geen mogelijkheid om met de Onder 21 mee te trainen, aangezien die ploeg momenteel vakantie heeft. FC Twente heeft daarom een alternatieve oplossing gevonden voor Ltaief en Besselink. Beide spelers onderhouden deze week hun conditie bij Pro-F, de plek waar spelers van FC Twente normaliter revalideren na een blessure, dat meldt Leon ten Voorde van De Tubantia.
Besselink en Ltaief lijken aan hun laatste weken als speler van FC Twente toe te zijn. Besselink werd afgelopen seizoen verhuurd aan Willem II. Bij de Tilburgers was hij veelal basisspeler en had hij een belangrijk aandeel in de promotie naar de Eredivisie. Ltaief werd verhuurd aan Sparta en het Duitse SpVgg Greuther Fürth. Beide spelers wisten tijdens hun verhuurperiode echter onvoldoende te overtuigen om nog uitzicht te hebben op een langer verblijf bij FC Twente.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties