FC Twente vindt bij Aberdeen FC ontbrekende schakel richting Europese voorrondes
FC Twente is deze week begonnen aan de voorbereiding op het seizoen. De ploeg van trainer John van den Brom kwam afgelopen maandag samen voor de eerste training. Zaterdagavond om 18:00 uur staat de eerste oefenwedstrijd op het programma tegen Vroomshoopse Boys. Een week later volgt de oefenwedstrijd tegen het Schotse Aberdeen FC. Voor assistent-trainer Jeffrey de Visscher betekent dit een weerzien met de club waar hij in het verleden anderhalf seizoen speelde.
In de Schotse krant Press and Journal vertelt De Visscher over het affiche tegen zijn oude club. "Het is het fysieke gedeelte en de intensiteit die zij brengen, waardoor wij graag tegen Aberdeen FC willen spelen." De Visscher speelde van juli 2007 tot en met januari 2009 43 wedstrijden voor de Schotse club. Hij ziet de oefenwedstrijd volgende week als een goede test in aanloop naar de Europese wedstrijden van FC Twente.
"We kenden twee seizoenen geleden een sterke Europese campagne. Alle tegenstanders hadden een andere manier van spelen. De ene tegenstander speelde meer verdedigend, de ander meer aanvallend. En sommige speelden met een erg hoge intensiteit die we niet vaak zien in Nederland." FC Twente probeert met de oefenwedstrijd tegen Aberdeen FC de ploeg voor te bereiden op de intensiteit die nodig is tijdens de voorrondes voor Europees voetbal.
"We proberen het, en elk team in Nederland probeert hetzelfde qua intensiteit. Maar er is een groot verschil als je in een andere competitie komt en tegen andere tegenstanders dan Nederlandse clubs speelt", zegt De Visscher, die Aberdeen FC een goed voorbeeld daarvan vindt. "Ik denk dat zij een technische speelstijl nastreven, maar wel met een hoge intensiteit." De wedstrijd tegen Aberdeen FC staat gepland op zaterdag 4 juli om 14:00 uur op het complex van GFC Goor. Er zijn nog kaarten beschikbaar voor het treffen. Tickets bestellen kan via hier.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties