Indonesië sluit WK-kwalificatie af tegen Japan: Hilgers wil zich bewijzen
Vanmiddag speelt Indonesië haar laatste wedstrijd in de derde ronde van de WK-kwalificatie tegen Japan. De tegenstander is koploper en heeft het gouden ticket voor het WK van 2026 al binnen. Mees Hilgers, normaal gesproken een vaste basisspeler bij zijn nationale elftal, werd opvallend genoeg in de vorige wedstrijd tegen China gepasseerd door bondscoach Patrick Kluivert. Zelfs als invaller kreeg Hilgers geen speeltijd, al werd de wedstrijd wel met 1-0 gewonnen.
Er staat vanmiddag eigenlijk niets meer op het spel voor zowel Japan als Indonesië. Japan is al zeker van deelname aan het WK, en ook Indonesië is verzekerd van een plek in de vierde kwalificatieronde. In deze ronde worden de nummers drie en vier van de poule verdeeld over twee groepen van drie landen. De winnaar van iedere poule kwalificeert zich voor het WK. De nummers twee gaan door naar de vijfde en laatste kwalificatieronde.
Voor Hilgers zou het prettig zijn om voor zijn vakantie nog minuten te maken en zo het vertrouwen van de bondscoach terug te winnen. Een goede wedstrijd kan hem bovendien beter op de kaart zetten bij clubs die interesse hebben in de centrale verdediger. Hilgers heeft aangegeven dat hij zijn contract niet van plan is te verlengen en zal dus hoogstwaarschijnlijk vertrekken deze zomer wil FC Twente iets aan hem verdienen – al heeft zich tot nu toe nog geen enkele club gemeld voor de Indonesische Tukker.
Japan - Indonesië is live te zien vanaf 12.35 uur op ESPN 1.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties