John de Wolf krijgt twee oud-FC Twente spelers bij selectie
Twee voormalig FC Twente spelers hebben een contract getekend bij GVVV, de club waar John de Wolf sinds dit jaar de hoofdtrainer is. Zowel Paddy John en Joey Steenbergen hebben een contract getekend bij de club die uitkomt in de Tweede divisie, het nieuwe derde niveau van Nederland. Beide spelers komen transfervrij over en tekenden een contract tot het einde van het huidige seizoen. [google]
Gisteren maakte technisch manager Rob de Boer de overgang van John rond en vandaag volgde die van Steenbergen. "We hadden al langer contact met hem", laat De Boer weten in gesprek met de Veenendaalse krant. Steenbergen deed maandagavond mee in de oefenwedstrijd tegen Jong RKC, maar dit was niet voldoende om een echte indruk te krijgen. "Maar John de Wolf heeft gebeld met zijn ex-trainers en die zeiden allemaal dat het een goede was."
Steenbergen speelde voor zijn komst naar GVVV in de jeugdopleidingen van Go Ahead Eagles, FC Twente en Vitesse. Zijn laatste werkgever was het Australische Rydalmere Lions FC.
[ligatus]
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties