Kjolo genereert belangstelling: FC Twente houdt de deur open voor vertrek
Mis geen FC Twente-nieuws via Google
Voeg Twente Insite toe als favoriet en blijf altijd op de hoogte van het laatste FC Twente-nieuws.
Maak Twente Insite je Google-favorietDe zomerse transferperiode van het seizoen 2026-2027 loopt al richting zijn einde. Enkele spelers kunnen nog altijd vertrekken bij FC Twente, dat nog altijd een paar overbodige spelers binnen de selectie heeft. Tot nog toe werden Alec van Hoorenbeeck, Bas Kuipers, Harrie Kuster en Sayfallah Ltaief verkocht.
Daarnaast mogen ook Taylor Booth, Issam El Maach, Arno Verschueren, Gijs Besselink en Mathias Kjolo vertrekken. Laatstgenoemde is de enige speler die her en der nog aan spelen toekomt bij FC Twente. Van de acht wedstrijden die de Tukkers tot nog toe speelden in dit seizoen kwam hij in vijf duels in actie. "Kjolo mag inderdaad weg en er is wel wat interesse. Besselink is klaar", weet insider Paul Lassche te melden.
"FC Twente vraagt niet de hoofdprijs en gunt hem wat anders. Voelen zich ook een beetje lullig over afgelopen winter. Kon toen naar Italië, mocht niet en speelde amper in de tweede seizoenshelft", vervolgt Lassche. Het is niet duidelijk welke club de Noorse middenvelder wil oppikken. In januari kon Kjolo een overstap maken naar Serie A-club Genoa, maar Jan Streuer wilde daarin niet meewerken. Het is ook al een tijdje bekend dat de middenvelder een vertrekwens heeft, nadat Ramiz Zerrouki, Daouda Weidmann en Thomas van den Belt het afgelopen jaar de dienst hebben uitgemaakt op het middenveld. De vervanger van Kjolo lijkt met de komst van Jordy Bawuah ook al opgevangen. De Belg moet echter nog definitief gepresenteerd worden door FC Twente.
Informatie Kjolo
De Noor heeft nog een marktwaarde van slechts één miljoen euro, terwijl deze in de lente van 2024 maar liefst vijf miljoen euro bedroeg. De middenvelder ligt nog vast tot medio 2027. De club heeft daarentegen wel nog een optie om deze met een jaar te verlengen. De inmiddels 25-jarige Kjolo speelde tot nog toe 126 wedstrijden voor FC Twente, waarin hij een doelpunt maakte en drie assists gaf.
Kjolo werd in de zomer van 2022 door FC Twente overgenomen van PSV. In zijn eerste seizoen bij FC Twente was hij vooral invaller achter basisspelers Ramiz Zerrouki en Michal Sadilek. Een seizoen later werd Kjolo de vaste partner van Sadilek op het middenveld bij FC Twente. Deze vaste basisplaats hield hij echter maar één seizoen vol, waardoor hij nu al twee seizoenen fungeert als wisselspeler. Diezelfde Zerrouki, die hij in 2023 verving, speelde hem ook weer uit de basis. Kjolo zou nu dus toe zijn aan een nieuwe stap.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties