FC Twente Nieuws

KNVB stelt strafschopgever aan voor FC Twente - FC Utrecht

marc-nagtegaal-wijst-scheidsrechter-nec-nijmegen-fc-twente-2025-2026

De KNVB heeft maandagmiddag laten weten dat Marc Nagtegaal (32) de leiding krijgt over FC Twente - FC Utrecht. De wedstrijd wordt aankomende zondag om 12:15 afgetrapt in de Grolsch Veste. FC Twente heeft een winstreeks van drie neergezet in de afgelopen weken. Ron Jans speelde afgelopen week met zijn FC Utrecht 0-0 gelijk op bezoek bij hekkensluiter Heracles.

De scheidsrechter floot eerder zes Eredivisieduels van FC Twente. Daarin kende hij drie strafschoppen toe. Meest recent was de uitwedstrijd tegen NEC, waarin hij twee penalty's toekende aan FC Twente. Die wedstrijd in Nijmegen eindigde in 3-3. Vooral bij de penalty die hij toekende na een handsbal van Tjaron Chery was de nodige ophef.

Nagtegaal had toevallig ook al de leiding over FC Twente - FC Utrecht tijdens de laatste twee edities. In 2024 verloren de Tukkers nog met 0-1 in eigen stadion van de Domstedelingen. Vorig seizoen was dat anders, toen de ploeg uit Enschede met 2-0 de baas was over de ploeg van Jans.

ron-jans-teneergeslagen-na-nederlaag-tegen-fc-twente-beker-2026

Arbitrage

Nagtegaal wordt zondag geassisteerd door assistent-scheidsrechters Murat Kücükerbir en Roy de Nas, terwijl de vrouwelijke Shona Shukrula is aangesteld als de vierde official. Vanuit Zeist is Richard Martens de VAR. Hij wordt ondersteund door AVAR Rob van de Ven.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties