FC Twente Nieuws

Kwakman ziet Orjasaeter 'zooitje miljoenen' opleveren voor FC Twente, op één voorwaarde

sondre-orjasaeter-heerenveen-fc-twente-uit-2025

FC Twente won zaterdag met 5-0 van sc Heerenveen. Hoewel Sondre Orjasaeter geen goals of assists leverde, werd hij uitverkozen tot Player of the Match in De Grolsch Veste. Het zegt veel over het geweldige spel van de Noorse linksbuiten, die na zijn wissel en na afloop van de wedstrijd luidkeels werd toegezongen in De Grolsch Veste. Mario Been geniet van Orjasaeter.

"Hij is een jongen die heerlijk kan voetballen", vertelt Been bij De Eretribune van ESPN. "Hij is een van de duurste aankopen van FC Twente aller tijden. Hij heeft echt enorm veel gevoel aan de bal en is technisch vaardig. Alleen ik keek naar zijn statistieken, ook in Noorwegen; hij is niet echt een scorende speler. Dat laat hij tot nu toe hier ook zien. Hij heeft al vier assists, maar heeft nog niet gescoord in de competitie."

"Maar dat hij kan voetballen, is duidelijk. Hij kreeg een staande ovatie van het publiek. Volgens mij schrok hij er zelf ook van dat hij de man van de wedstrijd was geworden, want hij dacht: daar moet je wel iets meer voor doen. Maar hij kan geweldig voetballen, ziet het spelletje goed. Hij is een heerlijke speler om naar te kijken", aldus Been.

Orjasaeter met de Player of the Match-trofee

'Zooitje miljoenen'

Ook Kees Kwakman is positief over Orjasaeter. "De goals en assists moeten ook gaan komen, maar het is niet lekker om tegen hem te spelen. Dan heeft hij ook nog eens Mats Rots achter hem staan, die bij elke bal opkomt. Ga er maar aan staan. Je ziet dat tegenstanders het gewoon echt moeilijk hebben. De tegenstanders moeten anticiperen, moeten dubbele dekking geven. Dit is een echte aanwinst voor Twente. Als hij straks ook nog goals gaat maken en assists gaat geven, kunnen ze hem verkopen voor een zooitje miljoenen. Maar tot nu toe geniet ik van die jongen." Orjasaeter werd afgelopen zomer voor zes miljoen euro overgenomen van Sarpsborg 08.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties