Matchday: FC Twente ook zonder Van Rooij favoriet tegen Union Saint-Gilloise
Vanavond staat de wedstrijd tegen het Belgische Royale Union Saint-Gilloise op het programma. Een wedstrijd die direct na de loting al werd aangewezen als één van de beste mogelijkheden om de volle drie punten te pakken. Na drie gelijke spelen tegen Manchester United, Fenerbahce en Nice zijn niet alleen de spelers, maar ook de supporters toe aan de eerste zege in de Europa League.
Joseph Oosting kan geen beroep doen op Bart van Rooij. De rechtsback kreeg in de uitwedstrijd tegen Nice twee keer geel en dus de rode kaart. Hij zit zijn één wedstrijd schorsing vandaag uit. Oosting heeft middenvelder Regeer aangewezen als zijn vervanger. Wie zijn plek op het middenveld in gaat vullen, dat wilde de oefenmeester nog niet prijsgeven. Ook niet wie er in de spits gaat starten, Lammers of Van Wolfswinkel.
Zowel FC Twente als Union Saint-Gilloise zijn bezig aan een ietwat teleurstellend seizoen. De nummer drie van de eredivisie van vorig seizoen staat nu vijfde en de Belgische nummer twee van vorig seizoen staat zelf op een negende plek. Volgens de bookmakers is FC Twente dan ook de favoriet. De odds zijn 2.28 bij een overwinning voor FC Twente, 3.30 voor bij een overwinning voor Union Saint-Gilloise en 3.50 bij een gelijkspel. De aftrap vindt plaats om 21:00 uur. Er zijn nog circa 200 kaarten beschikbaar. Klik hier om naar ticketing te gaan.
Voorspel: Wat denk jij dat het vanavond gaat worden? Laat je voorspelling achter in de comments.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties