Opvallend: Duitse kaartenstrooier deelde nog rood uit na slotstuk Malmö FF - FC Twente
FC Twente heeft nog altijd kans op het bereiken van de volgende ronde in de Europa League. Dat is zonder twijfel de belangrijkste conclusie na afloop van de wedstrijd tegen Malmö FF. Er gebeurde echter genoeg om over na te praten. Zo deelde scheidsrechter Sascha Stegemann maar liefst elf gele kaarten uit, waarvan de laatste tot rood leidde. Dit gebeurde pas na het laatste fluitsignaal.
Vanwege de losgebarsten feestvreugde na het eindsignaal zal niet iedereen het hebben meegekregen, maar na afloop van de wedstrijd omsingelden de spelers van Malmö FF Stegemann om hun onvrede te uiten. Heel veel zin had dit niet en het kwam aanvoerder Anders Christiansen zelfs op een tweede gele kaart te staan.
Christiansen was een van de hoofdrolspelers aan de kant van de Zweden. De ervaren Deense middenvelder begon op de bank, maar kwam na iets meer dan een uur spelen het veld in voor Taha Ali. Slechts zeventien minuten had hij nodig om zijn stempel op de wedstrijd te drukken. Na 79 minuten tekende Christiansen voor de 2-3 en bracht hij de spanning volledig terug in de wedstrijd.
Even later liepen de frustraties hoog op bij de spelers van de thuisploeg. Een echte comeback zat er niet meer in. Het uitte zich in wegwerpgebaren en overtredingen. Zo schoffelde Christiansen kort voor tijd Salah-Eddine onderuit, wat hem op een gele prent kwam te staan. Ook na het laatste fluitsignaal kon hij zijn woede niet de baas en kreeg hij rood.
Stegemann, die normaal gesproken in de Bundesliga fluit, stond al bekend als een ware kaartenstrooier. In drie Europa League-wedstrijden gaf hij dit seizoen al 22 gele kaarten. Daar komen er nu dus nog elf bij. Ook met het uitdelen van tweede gele kaarten heeft hij voldoende ervaring. Dit deed hij al zesmaal in de negentien wedstrijden die hij dit seizoen floot.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties