Opvallend: Geblesseerde Lemkin sluit wél aan bij Israël
Stav Lemkin liep enkele weken geleden een hamstringblessure op tijdens een interland van Israël tegen Italië, op 8 september jongstleden. Destijds werd bekend dat de verdediger ‘een aantal weken’ aan de kant zou staan. Afgelopen zondag behoorde hij nog niet tot de wedstrijdselectie van FC Twente in het duel met Heracles Almelo. Opvallend genoeg is hij nu echter wél opnieuw opgeroepen voor de nationale ploeg van Israël.
Israël
De 22-jarige centrale verdediger maakt dus al geruime tijd geen deel uit van de selectie van FC Twente, maar wordt desondanks wel geselecteerd door bondscoach Ran Ben-Shimon. Israël speelt aanstaande zaterdag een uitwedstrijd tegen Noorwegen en treft vervolgens, op dinsdag, opnieuw Italië in de strijd om plaatsing voor het WK van 2026. De Israëli’s maken nog steeds kans om zich te kwalificeren: zij staan met negen punten op de derde plek, net als Italië, al hebben de Italianen één wedstrijd minder gespeeld.
Herstellende?
Het feit dat Lemkin opnieuw bij de nationale selectie wordt gehaald, suggereert in ieder geval dat hij herstellende is van zijn blessure en op de weg terug is. Tot nu toe speelde de verdediger slechts één officiële wedstrijd in het shirt van FC Twente. Dat was het duel tegen PEC Zwolle, dat met 1-0 verloren ging. Lemkin startte destijds in de basis, maar werd in de rust gewisseld. In de drie wedstrijden daarna zat hij weliswaar op de bank, maar kwam hij niet in actie. Kort daarna raakte hij tijdens zijn interland met Israël geblesseerd. Hij maakte afgelopen zomer de overstap van het Oekraïnse Shaktar Donetsk naar FC Twente, voor zo'n 1,5 miljoen euro.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties