Roemeratoe en Latibeaudiere houden elkaar op gelijkspel
Mis geen FC Twente-nieuws via Google
Voeg Twente Insite toe als favoriet en blijf altijd op de hoogte van het laatste FC Twente-nieuws.
Maak Twente Insite je Google-favorietDit weekend even geen eredivisievoetbal, maar interlandvoetbal. Enkele spelers van FC Twente zijn uitgevlogen voor de interlands, waaronder nieuweling Joel Latibeaudiere en Godfried Roemeratoe. Beiden stonden donderdagavond tegenover elkaar tijdens het duel tussen Engeland onder 20 en Oranje onder 20, dat in 0-0 eindigde.
Latibeaudiere was aanvoerder bij de Engelsen en speelde het gehele duel, Roemeratoe begon echter op de bank. De middenvelder mocht elf minuten voor tijd wel invallen van bondscoach Bert Konterman. Roemeratoe kwam in het veld voor Nathan Markelo.
[google]
Zondag speelt Oranje onder 20 opnieuw, dan treft het de leeftijdsgenoten van Duitsland. De wedstrijd wordt gespeeld op het sportpark van UDI'19 in Uden. Het duel wordt om 16.00 uur afgetrapt.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties