Sponsor: "Het was afgelopen als we niet hadden getekend"
FC Twente kreeg afgelopen week de garantstelling van 12 miljoen euro rond van enkele Twentse ondernemers. Veel ondernemers willen graag anoniem blijven. Het akkoord is zeer belangrijk voor de club.
[google]"We hebben het samen voor elkaar gebokst. Ik denk dat veel mensen niet beseffen dat het afgelopen was geweest, als we niet hadden getekend", zegt een sponsor tegen Gerben Kuitert van De Twentsche Courant Tubantia. Wat donderdagavond veel vertrouwen wekte was de aanwezigheid van Jan van Halst, die zeer waarschijnlijk de nieuwe commercieel en technisch directeur van de club wordt. Een andere sponsor geeft aan dat het een emotionele en spannende vergadering was. "Het zit erin dat je het ingelegde bedrag geheel of gedeeltelijk kwijt bent. Dat besef is er bij iedereen."
Deze ondernemers zorgen voor het overgrote deel van de 12 miljoen euro. Het verschil wordt bijgepast door Dik Wessels en zijn bedrijf Reggeborgh. Tevens verschaft dit bedrijf de club aanvullende liquiditeiten, waardoor er op 1 juni 4 miljoen euro in de clubkas zit en FC Twente voldoet aan de eisen van de KNVB.
[ligatus]
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties