FC Twente Nieuws

Debutant Thorvaldsen onder de indruk van FC Twente-fans: "Ik hoorde ze elke keer schreeuwen"

Filip-Thorvaldsen-debuut-FC-Twente-PEC-Zwolle-2026-2027

Mis geen FC Twente-nieuws via Google

Voeg Twente Insite toe als favoriet en blijf altijd op de hoogte van het laatste FC Twente-nieuws.

Maak Twente Insite je Google-favoriet

Filip Thorvaldsen maakte tegen PEC Zwolle (3-1) zijn debuut in het shirt van FC Twente. De 20-jarige Noor viel in de 80e minuut in voor Sondre Orjasaeter en werd met luid gejuich ontvangen door de fans. De buitenspeler was zeer bedrijvig en wilde zich laten zien, tot enthousiasme van de supporters, die bij elke actie opveerden. Thorvaldsen heeft genoten van zijn eerste minuten in De Grolsch Veste.

"Ik heb ervan genoten. Het voelde als een droom om te spelen vandaag", begint hij voor de camera van ESPN. "Het mooiste was het publiek. Er was veel lawaai. Elke keer dat ik dribbelde, hoorde ik ze schreeuwen. Het was mooi." Hij laat weten dat hij wat terug wilde geven aan het publiek. "Ik wil mezelf laten zien. Dus ik probeerde te dribbelen en kansen te creëren", zegt hij.

"Ik hou ervan om te dribbelen en mijn tegenstander op te zoeken. En ik wil graag doelpunten maken en assists geven." Thorvaldsen heeft in Noorwegen de bijnaam 'Silent Killer', al weet hij niet goed waarom. "Misschien omdat ik niet zoveel praat, dat ze me de Silent Killer noemen", zegt hij. De Noor kreeg bij FC Twente rugnummer 17. Hetzelfde nummer waarmee clubicoon Hallvar Thoresen speelde in Enschede. "Ze vertelden me dat er een Noor hier speelde en dat hij nummer 17 had. Ik kende hem niet", zegt Thorvaldsen.

Goals en assists geven

Hij heeft duidelijke verwachtingen van zichzelf. "Ik wil mezelf meer en meer laten zien. Ik ga proberen goals te maken en assists te geven en mijn tegenstanders uit te dribbelen", zegt de buitenspeler. Thorvaldsen is blij dat hij bij FC Twente met Sondre Orjasaeter een landgenoot om zich heen heeft. "Hij is een goede speler. Ik sprak gisteren met hem. Hij is een hele goede speler. Ik heb hem in Noorwegen zien spelen en het is mooi dat ik nu samen met hem kan spelen", besluit hij.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties