FC Twente Nieuws

ULTRAS Vak-P roept supporters op voor speciale sfeeractie tegen Sparta

uitvak pyro sfeeractie sparta rotterdam fc twente het kasteel supporters fans op naar een schitterend seizoen

Zondag om 14:30 uur speelt FC Twente uit tegen Sparta Rotterdam. FC Twente wil er alles aan doen om de vijfde plek nog vast te houden, om thuisvoordeel te verkrijgen bij het eventueel halen van de finale van de play-offs om Europees voetbal. ULTRAS Vak-P heeft de supporters die meereizen naar Het Kasteel opgeroepen voor een speciale sfeeractie.

Voorafgaand aan de wedstrijd tegen PSV liet ULTRAS Vak-P zien wat voor prachtige sfeeracties ze in huis hebben, door het tonen van een enorm spandoek ter ere van het 60-jarig bestaan van de club. Tijdens diezelfde wedstrijd deed Vak-P een oproep aan de supporters die bij FC Utrecht-thuis (zondag 11 mei, 14:30 uur) aanwezig zullen zijn, om geld mee te nemen voor een collecte die dan plaats zal vinden.

ULTRAS Vak-P doet via Instagram nu opnieuw een oproep aan de supporters, in dit geval degenen die erbij zullen zijn in het uitvak tegen Sparta aankomende zondag. "Trikottag: Aanstaande zondag 4 mei speelt FC Twente de uitwedstrijd tegen Sparta. Als trouwe supporters die iedere week mee reizen met de club, dragen wij met trots het shirt van onze FC. Dus trek zondag een wedstrijdshirt aan!"

De wedstrijd tussen Sparta en FC Twente wordt zondag om 14:30 uur afgetrapt op Het Kasteel in Rotterdam. De KNVB heeft Joey Kooij aangesteld als de scheidsrechter.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties