FC Twente Nieuws

Update: Twente-target Van Oevelen ver rond met Valencia CF, vijfjarig contract ligt klaar

kayne-van-oevelen-keeper-fc-volendam-2026-close-up

Mis geen FC Twente-nieuws via Google

Voeg Twente Insite toe als favoriet en blijf altijd op de hoogte van het laatste FC Twente-nieuws.

Maak Twente Insite je Google-favoriet

FC Twente is nog altijd op zoek naar een extra doelman voor komend seizoen. Na het vertrek van Sam Karssies en Przemyslaw Tytoń willen de Tukkers de concurrentie voor eerste keeper Lars Unnerstall vergroten. Een van de namen die daarbij nadrukkelijk in beeld is, is Kayne van Oevelen. De doelman van FC Volendam wordt al geruime tijd in verband gebracht met een overstap naar Enschede en de eerste gesprekken zijn al gevoerd. Echter is de concurrentie stevig.

Hoge vraagprijs
De 22-jarige doelman ontbrak zaterdag al bij de oefenwedstrijd van FC Volendam tegen Jong AZ. Het lijkt dat Van Oevelen met een transfer bezig is en binnenkort zijn huidige club op korte termijn kan verlaten. FC Volendam zou naar verluidt een transfersom van tussen de twee en drie miljoen euro verlangen, volgens Jeroen Kapteijns van de Telegraaf. "De vraagprijs voor Van Oevelen lijkt FC Twente boven de pet te gaan", zo laat de journalist weten.

Stevige concurrentie
De concurrentie om zijn handtekening is echter groot. FC Twente sprak al met de keeper over en transfer, en werd ook Werder Bremen genoemd als geïnteresseerde club. Ook Valencia, Ipswich Town, Leeds United en Feyenoord volgen nu de ontwikkeling van de talentvolle doelman op de voet. Kapteijns voegt toe dat Valencia het verst in de race is en zijn de onderhandelingen tussen beide clubs inmiddels gestart.

Ook Jasper Schendelaar staat op het lijstje van FC Twente als mogelijke versterking onder de lat. De doelman van PEC Zwolle lijkt echter hard op weg naar Sparta Rotterdam. Daardoor blijft Jeffrey de Lange van Olympique Marseille over als voornaamste kandidaat. Met de 28-jarige keeper lopen de onderhandelingen al geruime tijd. Ook daar lopen de onderhandelingen stroef. De Franse topclub zou al een bod van twee miljoen euro van FC Twente hebben afgewezen.

Update
Van Oevelen lijkt voor Valencia te kiezen. Hij is persoonlijk ver rond met de Spaanse club, zo laat Joost Blaauwhof op X weten. Hij voegt toe: "De doelman kan een vijfjarig contract tekenen in Mestalla. De Spaanse club heeft echter niet heel veel vet op de botten en FC Volendam zal zich niet opstellen als liefdadigheidsinstelling. De club wil cashen op de keeper."

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties