FC Twente Nieuws

Van den Brom of Hake? "Dat moet de manier worden waarop er gewerkt gaat worden"

van-den-brom-rene-hake

Erik ten Hag gaat deze week het gesprek aan met trainer John van den Brom over de toekomst van de oefenmeester. Ondanks dat de 59-trainer het voorspoedig doet bij FC Twente, is het nog onduidelijk of hij volgend seizoen ook nog in de dug-out zit. Zo wordt er gespeculeerd dat Ten Hag voorkeur zou hebben voor een trainer die hij kent uit het verleden.

"Ten Hag wil een trainer hebben die een persoonlijkheid heeft en niet klakkeloos naar hem luistert", zegt Hans Kraaij jr. bij Voetbalpraat. Het is een bekend tafereel dat een nieuwe technisch directeur liever een trainer aanstelt die hij kent. In het verleden heeft de Haaksbergenaar vaker samengewerkt met ervaren trainers. Eerder is de naam van Feyenoord-assistent-trainer René Hake voorbijgekomen in Enschede.

"Wat de oefenmeester van FC Twente deelt met Hake is dat ze allebei goed kunnen delen. Ze kunnen met een technisch directeur door de bocht", vervolgt Kraaij jr. 'Dat ze een dag voor de wedstrijd nog kunnen zeggen dat ze twijfelen over één positie. Zullen we Sonder Orjasaeter daar neerzetten? Of toch Mats Rots als hangende linksbuiten inzetten?' Dat moet de manier worden waarop er gewerkt gaat worden bij FC Twente. En Van den Brom kan dat als geen ander."

john-van-den-brom-blij-fc-twente-az-2025

Hetzelfde profiel

"Hake heeft wel hetzelfde profiel als Van den Brom", gaat Kraaij jr. verder. "Ik zou Van den Brom kiezen, maar Ten Hag kent Hake ook al erg goed." Tijmen van Wissing haakt aan: "Zeker, ze hebben bij Manchester United samengewerkt. Dan heb je misschien wel twee dezelfde karakters. Met Ten Hag en Hake loop je niet over van vrolijkheid binnen de trainingskamers. Hake heb ik hoog zitten. Hij is natuurlijk in het verleden al trainer geweest bij FC Twente. Maar zijn het niet te veel dezelfde karakters? Ik vind dat Van den Brom moet blijven", besluit Van Wissing.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties