Weghorst opgelucht na galavoorstelling: "Bij de strot gegrepen en niet meer losgelaten"
Mis geen FC Twente-nieuws via Google
Voeg Twente Insite toe als favoriet en blijf altijd op de hoogte van het laatste FC Twente-nieuws.
Maak Twente Insite je Google-favorietFC Twente had donderdagavond geen kind aan FC DAC 1904. In de eerste wedstrijd van de derde voorronde van de Conference League waren de Tukkers met maar liefst 6-0 te sterk voor de club uit Slowakije. Daarmee heeft de ploeg van trainer John van den Brom zich goed gerevancheerd na de uitschakeling in de voorronde van de Europa League tegen Ferencváros. Wout Weghorst is blij met de reactie van zijn ploeg tegen FC DAC 1904.
Voor de camera van ESPN krijgt hij de vraag of hij compleet tevreden is met de overwinning. "Ja, absoluut. Het was een hele goede avond voor ons. We startten super. Heel agressief, met hoge druk. We hebben ze gelijk bij de strot gegrepen. Dat hebben we heel goed gedaan en we hebben het uiteindelijk niet meer losgelaten. Zes doelpunten, dus dik tevreden", reageert Weghorst. De spits was zelf niet trefzeker, maar was wel aangever bij de 2-0 van Marko Pjaca.
Vervolgens kreeg hij de vraag of hij opgelucht is door de uitslag vanavond, nadat FC Twente vrij kansloos uitgeschakeld werd door Ferencváros. "Ja, dat is natuurlijk een teleurstelling. We hebben uiteindelijk de doelstelling om Europees voetbal te halen. Dan moet de knop snel om na de teleurstelling die we hebben gehad. Nu is er geen escape meer. Er is nu nog maar één weg. Dat is de weg vooruit en de weg van winnen", zegt Weghorst.
Deze uitslag zie je niet voorbijkomen
"Ik hoop dat we lering hebben getrokken uit de vorige wedstrijd. Ik denk dat we dat vandaag beter hebben gedaan. In alle eerlijkheid was de tegenstander, met alle respect, ook van een ander kaliber. Maar als je in Europa met 6-0 wint... Ik zag net snel even de uitslagen. Die zie je niet voorbijkomen", besluit de spits. De return in Slowakije volgende week lijkt een formaliteit, waardoor de Tukkers zich kunnen opmaken voor de play-offs. Hierin zal Dynamo Kiev of Qarabag FK de tegenstander zijn. Dynamo Kiev won donderdagavond de eerste wedstrijd van het tweeluik tussen beide ploegen met 1-0.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties