Weidmann wil dat Taha blijft bij FC Twente: "Ik hou van deze gast, ongelofelijk!"
Mis geen FC Twente-nieuws via Google
Voeg Twente Insite toe als favoriet en blijf altijd op de hoogte van het laatste FC Twente-nieuws.
Maak Twente Insite je Google-favorietFC Twente wist Qarabag FK donderdag op spectaculaire wijze uit te schakelen en zich te plaatsen voor de competitiefase van de Conference League. Een van de spelers die de laatste weken positief opvalt, en ook in Bakoe, is Daouda Weidmann. De middenvelder schoot in de eerste helft nog een bal op de lat. Volgens hem was het doelpunt van Marko Pjaca in de 79ste minuut een kantelpunt in de wedstrijd.
"Dat doelpunt gaf ons veel hoop", vertelt Weidamann in gesprek met de clubkanalen van FC Twente na de wedstrijd. "Marko viel heel goed in en was heel belangrijk voor het team. Toen hij scoorde, kregen we goede moed. Ik zag voor rust in ieders ogen dat we konden winnen, want we waren veel beter. Dat hadden we in de rust ook tegen elkaar gezegd."
Na het doelpunt van Weghorst bleven de spelers elkaar motiveren. "We zeiden tegen elkaar dat we door zouden gaan naar de hoofdfase, we moesten wel. Sinds 22 juni (de start van de voorbereiding, red.) zijn we hier al mee bezig, met deze wedstrijd. We hebben alles gegeven en we zijn door, dus ik ben heel blij."
De middenvelder was vooral onder de indruk van zijn teamgenoot Younes Taha. Hij kreeg een basisplaats van John van den Brom en maakte in de verlenging nog de 1-4 voor FC Twente, door er nog een indrukwekkende sprint uit te trekken. "Ik weet niet hoe deze man zo veel kan rennen", reageert Weidmann. "Ik hou van deze gast, echt ongelofelijk."
"Hij sprinte richting de keeper om hem onder druk te zetten, terwijl iedereen dacht dat hij dat niet meer kon. Het werkte. Ik gun hem deze prestatie heel erg, en ik hoop dat hij bij Twente blijft", besluit de Fransman. Of Taha bij FC Twente blijft, is nog niet zeker. Erik ten Hag zou hem een tijdje geleden een nieuw contract hebben aangeboden, maar die is nog niet ondertekend. Het zou goed kunnen dat Taha ergens voor komende woensdag nog vertrekt bij FC Twente, als de transfermarkt sluit.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties