Zerrouki verbijsterd na beker-exit FC Twente: “Doet heel veel pijn”
FC Twente is uitgeschakeld in de KNVB-beker. De ploeg van John van den Brom verloor in de kwartfinale op bezoek bij AZ Alkmaar. FC Twente was gedurende de hele wedstrijd de bovenliggende partij en ging met een 1-1 stand de verlenging in. Vlak na het begin van die verlenging maakte Troy Parrott namens AZ de 2-1. FC Twente kreeg daarna nog meerdere kansen om opnieuw langszij te komen, maar wist niet te scoren. Daarmee is de bekerdroom voorbij voor de Tukkers.
"Het is een enorme teleurstelling", vertelt Ramiz Zerrouki voor de camera van ESPN na afloop. "We keken er heel erg naar uit. We hadden echt als doelstelling dit seizoen om dit toernooi te winnen. Je komt steeds een stapje verder en als ik zie hoe hard we werken vandaag, en onszelf weer niet belonen, dat doet gewoon heel veel pijn. Het is een avontuur voorbij."
Het lijkt wel een vloek bij FC Twente dat missen van die kansen. "Ik begin er ook een beetje aan te denken. Het is een terugkomend verhaal. Je probeert natuurlijk elkaar op te peppen en het niet te laten leven, maar op een gegeven moment kan je het ook niet meer vermijden. En ik denk wat extra zuur is, is dat het je ook heel weinig weggeeft vandaag. Die goal valt hier weer op een hele, hele vervelende manier. En ja, wat je zegt, we krijgen kansen nog om het gelijk te maken, maar we maken het nog niet. Best wel een fase in de wedstrijd."
"Ik vond ons ook echt de veel betere ploeg vandaag. Ik denk dat de mensen thuis niet hebben kunnen genieten van de fase, die echt veel lange ballen heeft gespeeld, tweede ballen probeerden te spelen. En wij hebben denk ik in de grote fase van de wedstrijd wel proberen te voetballen. En dan zie je ook gewoon dat we genoeg creëren. Alleen het gaat erom dat je hem tegen het net aanschiet", besluit de middenvelder.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties